Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Kinek van otthon nagy sándor...

Kinek van otthon nagy sándor papagája?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy nagy sándort.ki honnan szerezte be?és ki tudna hasznos tanácsokat adni a tartásával kapcsolatban?
2011. jún. 14. 17:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia nekem van ! Annyit tudok hogy a napraforgót nagyon szereti ! Az enyém tud beszélni azt mondja : SZÉP A SANYI ? OKOS A SANYI ? MIT MOND KISMADÁR ? ROSSZ A SANYI ? ÉS MEGPUSZILJA AZ ARCOM IS ! hát 50 évig és 100 évig élnek ! okos madár ! Nagyobb ketrecbe kell tartani , nem kötelező neki pár ! Ha valami kérdésed van kedves kérdező , akkor csak irj ide :)
2011. jún. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

az első kérdésem pont az lett volna kell-e neki pár :)

mekkora ketrecben tartod?

sokat szokott hangoskodni?

2011. jún. 14. 21:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Szinte az összes papagáj szereti a szotyit és ezt sok gazda tudja is de azt hogy nagy mennyiségben a szotyi elhízást és májproblémákat okoz már nem mindenki tudja. De ezeket a problémákat el lehet kerülni azzal hogy a madár sokat lehet kint a kalitkájából és rendszeresen kap máriatövismagot.
2011. jún. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát én egy 4 lábon álló egy méteres ketrecben ! :D a ketrec olyan hosszu mint ha kitárnád karod :D
2011. jún. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És hidd el nagyon hangost tud lenni . Tudja hogy mikor megy az ember aludni , ( éjszakánként érdemes letakarni valami takaróva ) mert ha nem teszed meg akkor kiabál
2011. jún. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem kis sándorom van nekem? nem is kell vekker reggel 6 kor el kezd kiabálni -.- Nekem kint van szinte egész nap nagy ketrece van de oda csak enni meg inni megy be meg persze azért be rakom aludni!:)amugy egy papagájt alomtálcára lehet szoktatni ? érdekelne:D
2011. aug. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
engem is :D nekem mondenhova ada sz*rik :D de mindenhova... ,de azért imádom őt :)
2011. dec. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!