Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mi történt a vörsi gólyával?...

Mi történt a vörsi gólyával? Mi az igaz története?

Figyelt kérdés
Bevallom, korábban nem hallottam róla, de amióta tudom a történet olyan, mintha egy családtagomat vesztettem volna el. Állítólag volt egy magányos gólya (Charlie), aki minden évben (egyedül, mert ha a gólyák elveszítik a párjukat, nem választanak újat- egyedül vándorolnak, amíg erejük bírja) Magyarországra, Vörsre érkezett március első napjaiban, elsőként. Minden évben. nemrég meghalt, állítólag még vizsgáljék, hogy megölték-e. Szeretném tudni, hogy igaz-e, illetve mi történt vele.
2011. jún. 16. 17:59
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
Megkérdezhetem, a gólya közeli rokonod, vagy ő hozott téged annak idején a szüleidnek, hogy ebbe a kategóriába tetted? :)
2011. jún. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ha azt írom, igen, tudod a választ?
2011. jún. 16. 18:07
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem. :)

Google-ben rákerestem, utolsó infó, hogy preparálni fogják, gondolom azóta megtették. Nem hinném amúgy, hogy bárki bántotta volna, ahhoz túlságosan szerették az ott lakók. Mivel már tizenvalahány éves volt, feltehetően öregségben pusztult el.

2011. jún. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tudom, mit ír a google, főleg a Blikk. valamelyik nap a rádióban hallottam, hogy vizsgálják a halálát, és tényleg érdekel, ha valaki konkrétumot tud. Elég különleges genetikája lehetett, hogy 2 hónappal előbb (volt, h februárban) megérkezett.
2011. jún. 16. 18:18
 5/10 anonim válasza:

"ő hozott téged annak idején" :D:


Ezen behaltam :D

2011. jún. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"ha a gólyák elveszítik a párjukat, nem választanak újat"

Ez nem igaz, a nagyhalászi gólyapár tojója is elpusztult tavaly, de idén új párja van a hímnek és van négy fiókájuk is már.

2011. jún. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

18.59. Igen? És MI TÖRTÉNT a VÖRSI GÓLYÁVAL?

a másiknak: kár, h csak majdnem. mert humorérzéked nincs

2011. jún. 16. 19:01
 8/10 anonim válasza:
Valamelyik német adón volt, hogy egy gólyának a letört alsó csőrét pótolták, hogy ne pusztuljon el, tudjon enni, illetve hogy a társa ne maradjon egyedül, ha ő elpusztul.
2011. jún. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha tudnánk, már leírtuk volna, hogy mi lett vele.

Amugy tényleg szerették a helyiek, szinte híressé tette a falut. Szóval nem hiszem, hogy valaki megölte volna. Bár mindenhol vannak unatkozó/szadista gyerekek/nyugdíjasok, akik szeretik kiélni magukat ártatlan élőlényeken.

2011. jún. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nem derult ki hogy mitol pusztult el igazabol,de ki van allitva a tuzolto muzeumban, meg lehet nezni. Egy vorsi
2013. jan. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!