Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Most repült ki az ablakon a...

Most repült ki az ablakon a nimfapapagájom. Szerintetek meg fog halni?

Figyelt kérdés
Nagyon szomorú vagyok :(
2011. jún. 17. 18:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
jaj, de sajnálom, hagyd nyitva az ablakot, hátha visszatalál.
2011. jún. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ki fog száradni ha nincs a közelben víííízpart. Ha van víz akkor is elpusztul mert csak zöldet fog enni és az nem elég.
2011. jún. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Johny Gold válasza:
hát ha 1-2 napon belül nem talál vissza, akkor már ne is nagyon reménykedj :/
2011. jún. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

A közeli fákat nézd meg jó alaposan, nincsenek hozzászokva nagy távok repüléséhez, maximum 100-200 méter után le kell szállnia.. Szólj a szomszédoknak is, valószínű, hogy nem fára száll, hanem lezuhan a földre a fáradtságtól. Ez a veszélyesebb, mert kutyák-macskák elkapják.

Drukkolok!

2011. jún. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nézz körül a környéken hátha meglátod vagy meghallod a hangját. Esetleg tedd ki a kalitkáját pl. az erkélyre hátha a közelben van és a kalitkája láttán visszarepül.
2011. jún. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen, az utolsó hozzászóló ötlete nagyon jó, mivel a ti házatokat kívülről nem ismeri, lövése sincs, hova kell visszajönnie, de a kalitkája jó célpont lehet.
2011. jún. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Igen csak az a baj, hogy nem egy kis faluban lakunk, hanem Miskolc belvárosában.

Már voltam kint megnéztem a fákat stb.. De esélytelen.

Valahogy túl teszem rajta magam. Egyébként 2-en voltak a párja nagyon hiányolja egész nap csak csipog nem tudom mit csináljak:(

2011. jún. 17. 21:42
 8/12 anonim ***** válasza:

Tedd ki a párját jól látható helyre, a hangjára reagálni fog, ha a közelben van.


Ami még nagyon fontos, hogy ha van róla képed, meg ha nincs akkor is az összes olyan boltba vigyél be plakátot az eltűnéséről, ahol papagájoknak lehet kapni eleséget!!


Ha megtalálják 100%, hogy venni akarnak majd neki eleséget.


Kérd meg az eladót, hogy tegye ki a pultra, vagy nagyon jól látható helyre!!

2011. jún. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha nem kerül elő, akkor adj a párjának 1-2 hét gyászidőt, majd vegyél neki párt. Ha előbb vettem neki párt, mint, hogy rájött volna, hogy a párja nem jön vissza, akkor a másikra, az újra haragudott. (Nem tudom, hogy okolta-e, de idegesítette)
2011. jún. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom a történteket!

Szerintem is tedd ki kalitkástól a másik papagájodat, hátha visszajön.

Egyébként nem értem, hogy tud ennyi sok papagáj kirepülni az otthonából, miért nem volt zárva az ablak, ha nyitva volt a kalitka?? Olyan sok ilyen esetről hallani és nem tudom felfogni, hogy lehetnek ennyire elővigyázatlanok a gazdik. Én is így fogadtam be most egy hullámos papagájt, hogy valahonnan megszökött és nem találtuk meg a gazdiját...szerencséje van hogy nálunk kötött ki, úri élete van és mindent megkap tőlem és van még rajta kívül 2 papagájom is, tehát társaságban sincs hiánya.

2011. jún. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!