Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Miért csinálták ezt a varjak?

Miért csinálták ezt a varjak?

Figyelt kérdés

Ma voltam nagyimnál, és ott van egy magas hinta.Épp benne ültem mikor elrepült fölöttem egy varjú, és pont felettem károgott, majd felszállt, át a ház fölött és eltűnt a ház mögött.Mintha direkt szállt volna alacsonyabban, hogy fölöttem repüljön el.


Aztán, mikor eltűnt, rá pár pillanatra hallottam károgást.Aztán a ház mögül előjött vagy 10 varjú, aztán még 10 és rengetegen voltak.Károgtak és repkedtek az udvar felett, majd mikor már azt hittem, hogy elmennek, jöttek még, és lassan tűntek el csak.Rengetegen voltak, összesen vagy 100-an.Félelmetes volt.

Mintha a legelső varjú hívta volna a többit.Mi lehet erre a magyarázat?


2011. jún. 26. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem akarom az ördögöt a falra festeni, de a varjút halálmadárnak is nevezik. lehet hogy jeleztek neked, hogy figyelj jobban, mert halott lehet a jövőben... de lehet csak egy véletlen egybeesés.
2011. jún. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy túl sok Hitchcock filmet néztél? És esetleg kamu a kérdés?

Ha nem, akkor azt tudom elképzelni, hogy a varjak megtanulták, hogy az emberek közelében mindig találni táplálékot, és mikor téged meglátott egy, akkor szólt a többinek is, mert kajalehetőséget reméltek.

2011. jún. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

nem lattam meg soha egy Hitchcock filmet se.Amugy meg remeltem, hogy van valami logikus magyarázat.Es nem kamu.Nagyon is komoly...

Amugy koszi az eddigi kerdeseket.

2011. jún. 26. 21:02
 4/7 A kérdező kommentje:
marmint valaszokat...csak elirtam
2011. jún. 26. 21:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Éhesek voltak, és meg akartak enni! De inkább csak arra körözgettek!
2011. jún. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem ettél véletlenül valamit akkor mert szoktak jönni a kajára nálunk is volt ilyen de 2 volt csak dobtam ki nekik kaját!
2011. aug. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ucsó vok miért nem csináltál egy képet érdekelt volna az a sok sok madár!*.*
2011. aug. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!