Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Galambok ellen hogy lehet...

DannyZuko kérdése:

Galambok ellen hogy lehet hatékonyan védekezni?

Figyelt kérdés
Egy tízemeletesben lakom és az a gondom, hogy ezek a nyamvadt tollasok egyfolytában osszetojják az erkélyem. Odafészkelnek stb.. Rettenetes koszt hagyva maguk után. Heti 2-3 alkalommal moshatom fel az erkélyt a galambs..ar miatt. Tudtok mondani valami módszert amivel távol lehet tartani őket?
2011. júl. 4. 11:13
 1/9 anonim válasza:
54%
légpuska
2011. júl. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Elektronikus galambriasztó,keress rá a gugliban...


Vagy kiteszel egy kitömött szarkát...:)

2011. júl. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezekre a válaszokra én is kíváncsi lennék, mert pont ugyanebbe a cipőbe járok. Én már le akartam őket lőni. Oda is fészkeltek, sőt, még tojtak is, de nem maradtak meg a fiókák. Az alufólia segített egy darabig vagy zacskó amit egy botra vagy felmosónyélre kell kötni, de hamarabb megőrültünk mi a zörgéstől, mint a galamb. És megszokják egy idő után.
2011. júl. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Teszto válasza:
60%

legpuska pikk pakk megtanuljak.

de ha sajnalod öket elég egy kinai kis golyospisztos.

a jobb fajtak is oda tudnak csapni h h megtanuljak, és napokon belül eltünnek.

2011. júl. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
airsoft puskával lődöztem őket, de akkora a lakótelep, hogy mire végzek hetekig ott lennék. az elektromos riasztókat már nézegettem és a kitömött sólyom vagy szarka is jól hangzik. tud még valaki egyéb módszert?
2011. júl. 4. 11:32
 6/9 anonim ***** válasza:
hiába lövöldözik, nincs annyi lőszer ami elég volna annyinak ,a legjobb a passzív védelem,tehát az ,hogy bese tudjanak reüulni az erkélyedbe,én valamilyen háló felakasztását ajánlom,úgy hogy azon ne tudjanak leszálni,szerintem jó a csirke vagy a raselháló is,de jó kifeszítve.
2011. júl. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Légvédelmi rakéta ;)
2011. júl. 24. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 NanoBattery ***** válasza:
2011. aug. 17. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 NanoBattery ***** válasza:
2011. aug. 17. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!