Kezdőoldal » Állatok » Madarak » S. O. S. Kaptam a barátaimtól...

S. O. S. Kaptam a barátaimtól szülinapra egy kiskacsát és nem tudom mit adjak neki enni!?

Figyelt kérdés
léci segítsetek!!!
2011. júl. 11. 09:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

OFF

jó hülye barátaid vannak ...

2011. júl. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Egy kacsa egyedül nagyon kellemetlenül fogja magát érezni. Társas lények. Ezért szoktak többet tartani.

Adjál neki apróra vágott salátát, esetleg kis kukoricadarával is összekeverheted. És persze vizet, sokat (hogy fürdeni is tudjon).

2011. júl. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
és ilyen melegben azért az árnyék biztosítva legyen neki!
2011. júl. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Kezdetnek kukoricát,az biztos van otthon.

Aztán a neten biztosan után tudsz nézni. Általában kukorica és búzadarát szoktak nekik adni főétkezésként. Emellett szívesen eszik a különböző fűféléket, a csalánt nagyon szeretik, és a csigákat is előszeretettel szokták enni.

De ha van ismerősöd,akiknek van kacsája, a legjobb,ha odaadod nekik,leglább egy időre.Ott társaságban lehet,és megfelelő kaját fog kapni.

2011. júl. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Találd fel magad. [link] Az elsövel egyet értek. A barátaid nem 100-asok. - -"
2011. júl. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ja igen,és érdemes neki valami lavorba,amibe be is tud mászni jó sok vizet rakni,mert imádnak fürdeni. Mindig legyen előtte jó sok víz
2011. júl. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm azokat a válaszokat amik nem a barátaim cikizték!:)

és a barátaim jófejek megkérdezték hogy mit kérek én meg mondtam, hogy kecskét ők meg azt sajna nem találtak így hát hoztak nekem egy aranyos kiskacsát:)

már van egy jó kis medencéje meg kapott kukoricadarát meg szedtem neki pár csigát és teljesen árnyékos helyen van:)

köszi mégeyszer!:)

2011. júl. 11. 09:35
 8/14 anonim ***** válasza:
Egy kiskacsáról nem tudsz gondoskodni, de egy kecskéről tudtál volna? Ezt nem nagyon értem.
2011. júl. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mond, te hány éves vagy? És hogy érted azt hogy "kecskét nem találtak"? Ezek szerint a kacsát egy tóról vitték el? Ugye nem frissen kikelt kacsáról beszélünk, mert ha igen, és elszakították az annyától, akkor ha kiderül nem kis balhé lessz...
2011. júl. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

neeeeeem!!!

18 éves lettem és én csak viccből mondtam hogy kecskét de ők komolyan vették!!!XD:)de azért aranyosak:)))

és nem tóról hozták ne aggódjatok, hanem elmentek egy állat tenyésztőhőz aki tenyészt mindenfélét (pl.:kecskét,lovat,kacsát,tyúkot,nyulat stb...)csak éppen kiskecséje nem volt...

és nálunk rengeteg a hely tartunk 3 disznót és van 3 nyuszink meg egy kutyánk és régen voltak kecskéink és most van kiskacsánk!:)))

2011. júl. 12. 09:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!