Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Tegnap reggel a táskámon ült...

Tegnap reggel a táskámon ült egy rozsdafarkú, mit csináljak?

Figyelt kérdés
A tesói kirepültek,az anyja itt köröz.Hiába raktam vissza a fészekbe,az annyja már nem vitt neki táplálékot.Valószínűleg akkor repülhetett be,amikor anyukám szellőztett,és és az ajtó fölött volt a fészek.Már megitattam,meg szedtem neki8 gilisztát,ed nem ette.Mit adjak neki enni ill. mikor engedhetem el?Előre is köszi a választ!!!
2011. júl. 12. 07:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Rakd ki és majd az anyja elvezeti. Amikor a fiókák kijönnek a fészekből még nem tudnak rendesen repülni, útközben tanulják meg és akkor már nem nagyon mennek vissza a fészekbe.
2011. júl. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha még kölyök akk nem tudja megenni a gilickét előrágás nélkül.

Fogj nyers husit a hűtőből, klopfold szana-szét és ici pici darabkákat próbálj meg pl szemöldökcsipesszel a szájába tuszkolni.

2011. júl. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Próbálj elészórni valamilyen apró magvakat, de ne akard megetetni, hanem csak hagyd ott, hátha magától elkezd csipegetni.
2011. júl. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tedd ki, tudja a dolgát, nem fog elpusztulni.
2011. júl. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
esetleg legyet adhatsz neki, és utána tedd ki hátha érte jön az anyja
2011. júl. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
gyomorszondával próbáld!
2011. júl. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tedd ki, a fiókákat még a fészek elhagyása után is táplálják egy darabig a szülei.
2011. júl. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

szerintem ha kiteszed keresztet vethetsz rá...

még nem tud repülni, ő a macskák álma...

2011. júl. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!