Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Egy hullámos papagájt kb....

Egy hullámos papagájt kb. mennyi idő alatt lehet megszelídíteni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 12. 17:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mennyi idősen veszed, mennyit foglalkozol vele, hogy foglalkozol vele, milyen körülmények közt tartod, kiengeded, vagy be van zárva, veszel neki társat, vagy egyedül lesz, meg még kismillió egy tényező játszik közre, hogy ezt ne lehessen megválaszolni...
2011. júl. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
nekem 1 hónap volt kb. úgy történt,hogy kiengedtem repdesni az ebédlőben. miután visszaraktam(teszem hozzá nagy nehezen :D) még teljesen vad volt,de másnapra simán a kezemre ült és utána mindig nyitva volt a kalitka ajtaja szabad kijárással rendelkezett. nagyon kis barátságos volt,simán a vállamra repült és ott üldögélt.
2011. júl. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ha két fiatal van akkor kb mennyi idő??
2011. júl. 12. 20:04
 4/14 anonim ***** válasza:
szerintem akkor hosszabb idő,mint 1 hónap
2011. júl. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
És egy nem unatkozik??
2011. júl. 12. 21:36
 6/14 anonim ***** válasza:
de igen,de ha megszelídül és foglalkozol vele akkor nem fog unatkozni.
2011. júl. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Egy papagájt nem lehet egyedül tartani.. semmivel sem kevesebb idő egyet szelidíteni, mint kettőt, mivel hatnak egymásra. Ki kell tapasztalnod, melyikük a dominánsabb, és őt nevelgetni.. kézzel etetni, stb. A másikuk automatikusan azt fogja csinálni, mint a vezéregyéniség, ha azt látja, hogy ő bízik benned, a másik is fog. Hidd el, már vagy 20 éve tartok papagájokat. De, ha neked úgy könnyebb, kezdd eggyel, DE könyörgöm, ha őt megszelidítetted, vegyél neki társat..
2011. júl. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

21:40

megcáfolom 3 papagájomból 1 volt szelíd a többi egyáltalán nem. pedig a kis szelíd volt a vezér.

2011. júl. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az én tapasztalataim mások.
2011. júl. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! Sokat segítettetek!! :)
2011. júl. 12. 21:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!