Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Találtam egy kisgalambot! Mit...

Találtam egy kisgalambot! Mit adjak neki enni?

Figyelt kérdés

[link]



egyedül nem tud még enni ugye? vizet csöpögtettem a szájába,az tetszett neki.:D


2011. júl. 14. 12:41
1 2
 11/18 gfero ***** válasza:
88%

Nehogy már még fel is neveld, tele vannak az utcák galambokkal,

emberekkel is tele van az utca őket nem akarod kinyírni ?csinálj lágy eleséget pl.főtt tojás keverve áztatott apró magvakkal reszelt sárgarépával vagy kevés yoghurt keverve áztatott magvakkal

2011. júl. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Sztem altasd el magad barom! Sok állat értelmesebb mint néhány ember! Adj neki magokat, akár forrázva, összetörve, tojásfehérjét, vizet, és sokat kell pihennie :) remélem felépül és nem lesz baja :)
2011. júl. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat,mindegyiket ki fogom próbálni!:) legalább változatosan fog enni,remélem életben marad. a linkeket is köszönöm onnan csináltam most neki egy kis kaját.:)

NEM fogom megölni. hogy ne mondjak csúnyábbat.:)

2011. júl. 14. 19:52
 14/18 Borszék válasza:

[link]


Én is hasonló méretű, mentett galambot nevelek 2 és fél hete. A Hortobágyi Madárpark honlapjáról van a fenti recept, nagyon jól bevált. Idővel rájössz, hogy mi is az a teli begy. Kb. kisebb ping-pong labda méretű pempőt, persze pici golyócskákként kell finoman lenyomni torkán. Elég most 3x, majd idővel 2x. Mindenképpen hűtőben tartsd az eledelt, nehogy romlottat adj neki, s ha nincs előkészített étel a továbbiakban és gyorsan szeretnéd etetni, akkor felmelegített mirelit kukoricát kell - lehet neki adni.

Látványos a fejlődése, élvezni fogsz minden szakaszt. Én az enyémet egy galamtartónak adom oda, miután megtanul egyedül magot enni.

2011. júl. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Szívesen, már mint a linkeket. :)

Nagyon kis aranyos lehet, majd valamikor tennél fel róla képet?:)

2011. júl. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Na, hogy van a kismadárka? :)
2011. júl. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Jól van, csak már nem nálunk...:( 3 hétig nem leszünk itthon ezért odaadtam az egyik barátnőmnek..remélem vigyáz rá:)
2011. júl. 31. 21:56
 18/18 anonim válasza:
Ha pisiltél csöpögni fog az is..biztos szeretni fogja.;))
2011. aug. 9. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!