Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Miért nem ülnek fel a tyúkocsk...

Miért nem ülnek fel a tyúkocskák a rúdra?

Figyelt kérdés

Négy tyúkocskánk van egy kakassal, és nagyszerű tyúkházunk hozzájuk. Nem ülnek fel a rúdra, csak a ház alján kucorognak éjszaka.

Volt alacsonyabban rúd, aztán kissé magasabbra tettük. Körülbelül 5cmes vastagságú, éleit legömbölyítették. Tegyük vissza alacsonyabbra? Vagy jól alszanak így, üldögélve?


2011. júl. 15. 00:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekünk olyan 20 cm magasságú ülő van készítve, vékonyabb deszkákból, köztük pár cm hézaggal. Próbáljatok meg egy ilyet. Am ha van alattuk szalma, akkor jó nekik ülve is.:)
2011. júl. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 KovacsAdam ***** válasza:
vagy szena
2011. júl. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget. Szalmán ülnek.

Mára a kakas betegesnek tűnik. mi baja lehet egy baromfinak?

2011. júl. 16. 11:49
 4/8 anonim ***** válasza:
Hmm elég sok minden...nem elég változatos az étrendj/nem kap füvet, leesett vhonnan és megütötte a máját, nem tudom pontosan. A "beteges" alatt mit értesz?:)
2011. júl. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Most már a végét járja szegény. Lábra állni is képtelen. Itatgattam, nyelt néhányat. Elkülönítettem, szalmaágyon fekszik.

Hasmenése volt, úgy láttam. Kapott ellene port amit feldarabolt főtt tojásra tettem. kicsiét evett, tegnap jobban volt, mára leesett lábáról Nagyon szomorú vagyok. Dísztyúkokat tartunk, öten vannak a kakaskával. Pöztyikének két csirkéje volt, egyik valahogy kitekergett a tyúkudvarból, és megölte a kiskutya.

2011. júl. 18. 07:36
 6/8 A kérdező kommentje:
Ahogy fekszik szegény, összekuszálódott tollakkal, furcsán emelkedik és süllyed a háta a lélegzetvételeknél. Nagyon odavan.
2011. júl. 18. 08:20
 7/8 A kérdező kommentje:
Kakaskánk, aki az Arany nevet kapta tőlünk csodaszép színe miatt, tegnap meghalt. Eltemettük.
2011. júl. 19. 12:03
 8/8 anonim ***** válasza:
azt ajánlom, hogy egyél másikat, nincs olyan díszbaromfis, akinek ne pusztulna el 1- madara. (mint nekem is) ajánlom az összes törpe fajtát (holland törpe, lábtollas törpe, cochin, törpe itáliai, sima japántyúk
2011. júl. 29. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!