Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mit célszerű csinálni, ha...

Mit célszerű csinálni, ha támad egy lúd? Ha futok, fut utánam (vagy repül), és jól megcsíp.

Figyelt kérdés
2011. júl. 22. 09:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Én hattyúkkal dolgoztam évekig..ugyan úgy viselkednek. Kollegának a lábát eltörték egy szárny csapással, meg az autó lökhárítóját! Annyi a teendő, hogy fogsz egy seprűt, vagy gereblyét és magad elé tartod. Ő úgy van vele, hogy az a fegyvered, és nem mer támadni. Mi állandóan így közlekedtünk..
2011. júl. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megoldás: 1. seprű. 2. Ha végképp kibírhatatlan, fazékba!
2011. júl. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

" Én hattyúkkal dolgoztam évekig..ugyan úgy viselkednek. Kollegának a lábát eltörték egy szárny csapással, meg az autó lökhárítóját! "



MIVAN?

Ezt komolyan mondod? Hogy történt? Bár most így belegondolva, azokkal az izmokkal, amikkel a levegőben tartják magukat -lévén a hattyú az egyik legnehezebb repülő madár- el tudom végül is képzelni...

2011. júl. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kapd el a nyakánál fogva, és nem túl erősen ülj rá! Olyan lesz, mintha megdöglött volna, a nyaka is teljesen lekonyul, lehet simogatni. Aztán mikor kimész, odafut a rácshoz és kiabál, mintha kikergetett volna téged, és büszkén totyog a többiekhez. De kipróbáltam a Hannibál ébredésében lévő ötletet is, bevált: két lombos ág kiterjesztve. Nagyobb lesz a "szárnyfesztávolságod", mint neki.
2011. júl. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!