Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Kacagó gerléket lehet galambok...

KovacsAdam kérdése:

Kacagó gerléket lehet galambok között tartani?

Figyelt kérdés
2011. júl. 30. 17:28
 1/8 gfero ***** válasza:
igen.ha nem nagytestű a galamb pl.king
2011. júl. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát én strrasszer,posta és szalontai közé raknám.
2011. júl. 31. 12:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha kiengeded velük repülni a szabadba akkor nem fog visszajönni, de röpdében lehet.
2011. júl. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
volierbe tartom egeszet.
2011. aug. 1. 18:35
 5/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan tarthatod strasszer között, nálam is ott voltak meg volt még posta, de a télen sajnos az össze gerle megdöglött, nem bírták a hideget.
2011. aug. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ok
2011. aug. 2. 07:58
 7/8 NanoBattery ***** válasza:

Sajnos a Kacagó Gerlékkel én is így jártam, szegények megfagytak... ;,(,..

Egyébként nekem a Posta galambokkal voltak, de ha magukra hagytam Őket, azt vettem észre, hogy egyes Hímek főleg nekik mentek és verték és üldözték Őket... ?:(

Így egy fa ketrecet kellet csinálnom a Galambházon belül és sajnos, aztán télen megfagytak benne... :,(,..

2011. aug. 17. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Csaba03 válasza:

Szia!

Nekem volt 4 db kacagógerlém soha sem költöttek ezért télen összeraktam őket fehér postagalambokkal, ogy télen ha megdöglenek akkor megdöglenek.

De nem döglöttek meg hanem tavasszal kiengedtem őket és két hétig ne jöttek ki de utána láttam, hogy kijöttek gondoltam volt gerlém nincs gerlém. de este mentem bezárni a postákat és látom, hogy ott van mind a négy gerle is. ez így ment hónapokon keresztül. Egyszer 1 nekirepült az ablaknak egy megdöglött magától kettőt meg visszaadtam az eredeti gazdájának.

2014. nov. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!