Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Fiókát találtam! Mit csináljak?

Fiókát találtam! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Fiókát találtam, amit hazahoztam, de nem tudom micsoda, csak nagyon kicsi ezért nem tudom, hogy mit tegyek vele, vagy, hogy érdemes-e kínlódni vele? Vagy csak szenved... Igazából már megevett 2 gilisztát, de kb 3 óra leforgása alatt, és vizet sem akar nagyon inni, pedig csepegtetővel csepegtetek a csőrére. Nem akarom, hogy szenvedjen, de ha menthető akkor folytatom a gondozását.
2011. aug. 2. 18:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Állatkert, vadaspark. Ha sikerül megállapítani, hogymilyen faj, és védett, vagy nem az, de rendesek, akkor befogadják, és felnevelik helyetted. Akármelyik ilyen intézményt felhívhatod, rendszeresen mentenek fiókákat mindenütt.
2011. aug. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

a kisfiókák nem isznak vizet. A felnőtt madarak mielőtt odaadják a gilisztát beledobják egy tócsába, azért hogy lehető legkevesebb kosz legyen rajta illetve, hogy jobban csússzon, így valamelyest néhány csepp vízhez is jut a fióka...


mme.hu-n nézz körül



[link]


ill

pusztadoktor magazin 2011 májusi számában két fecskefióka sikeres felneveléséről olvashatsz...

www.madarpark.hu/files/press/pusztadoktor_2011_majus.pdf

2011. aug. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, írtam egy emailt a helyi állatkertnek, és próbálom etetni vizes gilisztával. remélem megmarad... :)
2011. aug. 2. 19:21
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
süzsd meg
2011. aug. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
nagyon rendes tőled, h gondozol egy kis fiókát. :) én is találtam egy fiókát a barátokkal de mi félre tettük az útból, hogy ne tapossák agyon, de később visszafele láttuk, hogy már nem él...
2011. aug. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
óóó most már nagyon jól kajál, fix, hogy megmarad :) köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek. :)
2011. aug. 2. 21:36
 7/13 anonim ***** válasza:
kálcium pótlásról el ne feledkezz... (lsd az mme-t)
2011. aug. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ezt olvasd el, ha kérdésed van, ők segítenek neked. [link]
2011. aug. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
ma délig küldtem le neki sok gilisztát, délután pedig bevittem az állatkertbe, hogy szakszerű gondozást kapjon. remélem megmarad és nem bagoly eleség lesz :D azért köszi mindenkinek még egyszer!
2011. aug. 3. 18:52
 10/13 anonim ***** válasza:

Azt hittem megtartod, vagyis a lelkesedésedből erre következtettem... de nem baj, jól döntöttél.


És mit szóltak hozzá?

2011. aug. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!