Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Lehetséges, hogy a kotlós...

Lehetséges, hogy a kotlós azért hagyta ott a csibéit, mert 10 napig kapott valamennyi tojótápot?

Figyelt kérdés

Minden csibéjét szépen felnevelte az előző gazdája szerint. Aztán nekünk adta 1 csibusszal. Szépen fenevelte VÉGIG! Most mikor megkotlott 17 tojástból lett 13 csibéje, de 2 hónap után elkezdte bántani őket és ott is hagyta szerencsétleneket. Szerintem a párom véletlenül tojótápot is adhatott Neki míg elvoltam hazulról. Azóta tojt két tojást is.

Valaki tud válaszolni aki ért ehhez?


2011. aug. 4. 14:55
 1/5 anonim válasza:
a táp miatt van ilyenkor a kotlósok lázasak lesznek és agreszsívak
2011. aug. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2 hónapos csibéket amúgy is otthagyja a kotló, mert már nagyok, és boldogulnak magukba, de én jártam úgy, hogy miközbe költött tojótápot is kapott és a tojás újra termelődött szervezetébe ezért otthagyta a tojásokat, ezzel vigyázz!
2011. aug. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor nem baj, ha a 2 hónapos csibéket otthagyja? Mondjuk már idős kotlós (3 éves vagy 4). Előző kiscsibéje egyedül volt az akkora volt már majnem, mint a kotlós, de védte. Ezért nem értem, hogy miért bántja a csibéket. Ma láttam a kajától és a víztől is elzavarta szegényeket kitettem az udvarba külön.
2011. aug. 5. 09:36
 4/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Persze, hogy nem baj, én többször is neveltem napos koruk óta, gondolj csak bele, akinek keltetőgépe van na ő is napos kóra óta felneveli. Túl vagy a nehezén :D

2011. aug. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2011. aug. 9. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!