Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Kis mozgásigényű papagájt tudtok?

Kis mozgásigényű papagájt tudtok?

Figyelt kérdés
Szeretnék papagájt, de nem tudom milyet. Nagyot nem akarok, de ha jól szelídíthető akkor sokat repkedhetne a házban. Eddig a hullámoson gondolkodtam, de olyannak kicsi lenne a ketrec(40X60X60), vagy nem? Nem párban, csak egyedül lenne. Eddig csak zebrapintyekkel van tapasztalatom.
2011. aug. 12. 01:15
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
döglött papagáj
2011. aug. 12. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem akarsz inkább egy kistestű madarat , pl pintyet?
2011. aug. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Verébpapagáj, nagyon jól szelídíthető, de azért őt is naponta reptetni kell
2011. aug. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
40x60x60cm-es kalitka jó 1 hullámosnak. A hullámosok aktív madarak és nagy a mozgásigényük de ez a kalitka elég neki ha naponta ki tudod engedni pár órára. Szerintem a hullámos a megfelelő papagáj a számodra mert könnyű tartani, hamar szelídül ezért tökéletes elsőnek.
2011. aug. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Minden papagájt párban kell tartani, és ez a kalitka bármilyen madárnak baromi kicsi. Gyakorlatilag csak arra való, h bezárd, és ne repüljön el.
2011. aug. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!