Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Milyen állatkám legyen?

Milyen állatkám legyen?

Figyelt kérdés

hellóóó!!

nos a szüleim megengedték hogy legyen vmi új kisállatom... csak én nem tudom hogy mit válasszak... :SS

ezért lécci írjatok sooksook kisállatoooot ... hátha tudtok segíteni... :D

nem lehet kutya,macska,tengerimalac,dzsungáriai törpehörcsög,halak-akvárium (kutyám,tengerimalacom,hörim és akváriumom van ... a macska meg nem lehet mert a kutyám gyűlöli a cicákat... )


2011. aug. 15. 19:46
1 2
 11/17 anonim válasza:
Rinocérosz
2011. aug. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
az jó!!
2011. aug. 15. 20:15
 13/17 anonim ***** válasza:
Ha ennyi állatod van akkor papagájt ne vegyél. Eggyel naponta 3-6 órát kéne foglalkoznod ami ennyi állat mellett nem hiszem hogy menne. De ha egy párt vennél akkor se lenne jó mert folyamatos felügyelet mellett naponta pár órára ki is kéne őket engedni repülni anélkül hogy a kutyád bántaná őket.
2011. aug. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
patkány :) ez nem vicc! háziállatként. nagyon szép fajtái vannak.
2011. aug. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

a patira énis gondoltaaaam...!!!

zebrapinty?

nyuszi?

süni?

gabonasikló?

aranyhöri? (már volt 1x)

japán táncolló egér?

törpeegér?

csincsilla?

degu?

görény?

roborovszki törpehöri?

nimfa papagály?

teki?

stbstb...

tudnátok monndani előnyöket hátrányokat?? kösziiiiii!!!!

2011. aug. 16. 09:54
 16/17 anonim ***** válasza:
Ha van valami baronfitok például tyúk ,vadász görényt ne vegyél imádják a tyúkokat folytogatni tapasztalat;)Ott van még a törpe nyuszi nekem oroszlánfejű törpe nyúlam van azt mondják szoba nyúl:)ahol egy helyre űritet bogyot akkor oda tegyél egy almos tálcát és oda fog szokni mert minden nyúl oda tojik ahova elöször persze majd akadnak "balesetek" sok szerencsét!;)
2011. aug. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Szia!

A roborovszki törpehöri igényel a legtöbb foglalkozást a hörcsögök közül, hogy kézhez szoktasd, mert elég maguknak valók. A teknős szerintem kicsit unalmas, azt nem tudom, h elhanyagolták-e vagy sem, mindenesetre a barátnőméknél elég büdös volt. Degu és csincsilla, akkor inkább az utóbbi, bár nekem annyira nem tetszenek. A madarak elég ricsajosak tudnak lenni, de a hullámos papagáj nagyon aranyos és taníthatod erre-arra. A nyúl is sok törődést igényel, hogy megtudd szelídíteni, de ha sikerül, biztos aranyos kis házikedvenc lesz. Csak elszomorít, hogy mennyi 'kidobott' nyuszkó van, mert hamar ráunnak. Amit tudnék mondani, hogy maradj az aranyhörcsögnél, főleg ha már volt és van tapasztalatod is. Én is azt szeretnék, a barátomé 5 évig élt, imádtuk. :) Mellette nekünk is van kutyánk, akváriumunk, macskánk, és volt egyszer tengerimalacunk, de többet nem szeretnék, a miénk nagyon rossz volt. Persze nagyon sajnáltam, amikor meghalt (4 évig élt, daganatos volt), de sokszor kibírhatatlan volt. Szóval 1 szavazat az aranyhörcsögre. :)

2011. aug. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!