Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogyan tanítsan trükkökre a...

Hogyan tanítsan trükkökre a kis sándor papagájomat?

Figyelt kérdés
2011. aug. 21. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
Kis Sándornak hívják a papagájodat?
2011. aug. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az a fajtája te észlény...

Áá Besenyő .. Mgától kitelik :D

2011. aug. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2011. aug. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
N
2011. aug. 22. 20:08
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem a beszédre tanításra gondoltam hanem pl:körbeforgás halottnak tetteti magát ahátára fekszik.
2011. aug. 22. 20:09
 6/7 anonim ***** válasza:

Clickerrel taníts.

Az integetést én úgy tanítottam hogy a kézjel mutatása után felemeltem a lábát és integettem vele majd klikk és jutalom. Idővel már akkor integetett amikor hozzáértem a lábához később pedig már a jelre csinálta.

Célkövetés:egy evőpálcikát kettétörsz majd az egyik felét elé rakod. Ha megcsípte a végét klikk és jutalom. Pár nap után ne elé hanem kicsit távolabb tedd a pálcát hogy mennie kelljen. A távolságot fokozatosan növelheted akár több méterre is.

A forgáshoz én a célkövetés pálcát használtam. Így: http://www.youtube.com/user/kiliparrot?hl=hu#p/u/200/nPr02gD..

2011. aug. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
36%
Sokkolóval!
2011. szept. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!