Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A papagájokat hogyan kell...

A papagájokat hogyan kell röptetni?

Figyelt kérdés
Ezenkívül írnátok még pár hasznos tanácsot a papagájok tartásával kapcsolatban? (Kecske papagáj)
2011. aug. 31. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Egyszerűen kinyitod a kalit ajtaját és a kis kecske kirepül és röpköd a szobában.

Nekem is volt egy kecskepapagájom, 6 évet élt. Vissza nem tudott menni a kalitkába, egy hosszú botot tettem neki a kalit ajtajához, arra repült rá és úgy sétált mindig vissza, egy idő után már nem is ment be, csak ha evett, vagy este mikor aludni ment, egész nap ült az ablakban, nézett kifelé és hangosan kiabált. :-)))))

Imádta a friss, ropogós zellerzöld szárát és a görögdinnye magját, ha azt ettem, azonnal röpült a tányéromra.

2011. aug. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindig legyen a kalitka aljában tiszta madárhomok, ez fontos az emésztéséhez, legyen friss vize, szotyi, madáreleség, vitaminos rúd, körmeit vágni kell, de óvatosan, nehogy megsértsd.
2011. aug. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem kecskepapagájom van, de tök mind1, hogy mid van, csak kinyitod a kalitkát és kész! És várni kell amíg ő lép, azaz ő repül ki... Te semmiképen ne vedd ki! Pár óra múlva, vagy lehet, hogy azonnal magától vissza fog repülni a kalitkájába! Sokat legyél mellete és sokat törődj vele! :)
2011. aug. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat,de most komolyan tényleg vágni kell a körmeit?! Én még a sajátomat se tudom levágni nem hogy az ővéit! Köszi nagyon aranyosak vagytok.
2011. szept. 1. 17:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor kell vágni, ha túl hosszúra nyúlik és már begörbül, és persze ha már kezes és hagyja magát.
2011. szept. 2. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha elég vastag az ülőfa, tehát nem lóg le róla a körme, nem kell vágni, mert akkor kopik magától!
2018. nov. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!