Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Kaptam két japáncsirkét meg...

Kaptam két japáncsirkét meg egy kakast és az öreg tyúkok bántják őket mit csináljak?

Figyelt kérdés
2011. szept. 6. 20:45
 1/10 anonim válasza:
55%
Küld el kung-fu tanfolyamra őket
2011. szept. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Válaszd őket külön. Mindig ez történik, ha idegenek kerülnek egy összeszokott csapatba.
2011. szept. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
35%
vágasd le az öreg tyúkokat!
2011. szept. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Válaszd őket szét minél előbb! A csirkék (különösen a japánok) képesek meg is ölni egymást...
2011. szept. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A nagy tyúkok majd le lesznek vágva, a japán csirkék felmennek az ól legmagasabb pontra és ott ülnek egész nap.
2011. szept. 8. 19:45
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia! Hát én úgy hoztam a Japán tyúkomat hogy akkor voltak kis csirkék és velük volt úgy 1 hónapig aztán velük ment minden hova és így el volt. De a nagy tyyúkjaim bántják őt ezzel én se nagyon tudtam mit kezdini vagyis csak 1 tyúkom bántotta de én úgy voltam vele hogy majd meg védi magát de van 2 kakasunk egy vörös és egy fehér a fehér kakas a haverja lett és megvési amúgy meg ha bántják elszlad. De keríts el nekik egy részt tenyél oda egy kis ólat és tartsd így őket úgy 1 hónapig hogy lássák a magyokat és ők is lássák a tyúkokat utánna meg engedd ki őket a tyúkokhoz.


amúgy ez fura... nekünk a japán kakasunk még a nagy piros kakasnak is nekifordult!

2011. szept. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ja még valami ezek is kicsik!!
2011. szept. 9. 20:05
 8/10 anonim válasza:
86%
szintén a különválasztást tudom javasolni, mert a tyúkok nem akármilyen kegyetlenségekre képesek, volt hozzá "szerencsém"
2011. szept. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
43%
adj nekik Jolovitot - a vitaminok hiánya egyébként is agresszívvé teszi őket, ha újak kerülnek közéjük, pláne.
2011. szept. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Az öreg tyúkokat levágták. de van négy nyúl!
2011. szept. 21. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!