Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Nem tudnatok par hullamos...

Nem tudnatok par hullamos papagaj szamara keszitheto lagyeleseget ajnlani? EGy helyen olvastam h lehet hust es sajtot adni az nem art neki?

Figyelt kérdés
2011. szept. 8. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Húst meg sajtot inkább ne adj neki.Mikor én tartottam őket, akkor reszelt főtt tojást adtam nekik volt, hogy almával répával összereszelve.Petrezselyemzöldet is lehet a tojással keverni.
2011. szept. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lágyeleségként adhatsz főtt tojást lereszelve, reszelt sárgarépát, főtt rizst, almát, uborkát (az enyémek az uborkát nem szeretik). Reszelt trapistasajtot, és túrót.
2011. szept. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajtból csak keveset és ritkán. Sült só,stb. nélküli csirkemellt ehetnek de lágy eleségnek a főtt tojás a legjobb. Egy 30 percig főzött tojást feldarabolsz/lereszelsz majd teszel bele répát,zabpelyhet,almát,reszelt szépiát,búzacsírát,kevés tehéntúrót/sajtot,főtt rizst vagy bármit amit szeret,jónak találsz de adhatsz csak főtt tojást is neki.
2011. szept. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Beus35 ***** válasza:

Van dobozban lágyeleség néven por,én azt szoktam vízzel felkeverni,majd reszelt sárgarépát,almát,kekszet,illetve zöldet belekeverni,és főtt tojást összevágni,amit 30percig kell főzni!Imádják,1-2 órát van előttük,utána kidobom,mert a tojás romlandó,ne legyen bajuk!!

Nagyon szeretik,és dobálják is,játszanak vele:-))

2011. szept. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
reszelt főt tojás,reszelt zöldségek gyümölcsök(uborka,répa,alma)lehet adni rizst,vízben ázott kenyeret,túrót,zabpelyhet,sajtot(trappistát, és keveset)
2012. dec. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ja és még a háztartási kekszet imádják.
2012. dec. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!