Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogy tudom megtanítani?

Hogy tudom megtanítani?

Figyelt kérdés
Amazon papagájom van és meg szeretném tanítani táncolni. Már több videón h egy papagáj zenére vagy énekelve "táncol" vagyishát ide-oda lepeget. Hogyan tudnám megtanítani?
2011. szept. 10. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:
olvass utána a könyvek nagyon sokat segitenek..mert ezt igy nem tudom konkrétan leirni
2011. szept. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

táncolj előtte, és ha érzi a ritmust, akkor ő is elkezd.


A papagájokat nem lehet megtanítani táncolni, öszötnösen táncolnak.


A kakaduk a legjobbak ebben

2011. szept. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A táncolást nem lehet megtanítani nekik. Minden papagájnak van ritmusérzéke ezért van amelyik táncol(ez a kakadukra jellemző) van amelyik csipog de a többségük csak hallgatja.
2011. szept. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ennek az alapja is a jutalmazás. Szóval, van papagáj, aki erre fogékony, van, aki nem. Ha egyszer elkezdi, meg kell jutalmazni (vakargatni, kedvenc kajájával megetetni), dícsérni.. Erre rá fog kapni, általában szeretik magukat jutalomért produkálni. De ezt úgy konkrétan betanítani nem hinném, hogy lehet, inkább a jól elkapott mozdulatait jutalmazni, amiből ő rájön egy idő után, h Te mit is szeretnél, onnantól betanulja.
2011. szept. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2011. szept. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2011. szept. 12. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!