Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mitől hullik a galambom...

Mitől hullik a galambom tolla. Feltételezem vitaminhiány, de milyen?

Figyelt kérdés
2011. szept. 20. 08:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy csak vedlik?


A madarak cserélik a tollaikat.

2011. szept. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ebben az időszakban minden madár téli tollazatra vált.. Ki előbb, ki később, de most nagy vedlési időszak van (tapasztalom én is, takarítok éjjel nappal utánuk..:) ).


De, ha mégis betegség okozza, akkor bármelyik vitamin hiánya okozhatja, ezt állatorvos tudja megállapítani 100%-ra. A vízbe csepegtetett vitamincseppek hatásosak, azokban van minden, ami kellhet.

2011. szept. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezt a galambot az utcán találtam, felneveltem, és már itt lenne az ideje hogy útnak engedjem. Így viszont nem merem, mert már a farktolla fele hiányzik. Kb. 1 hete adom neki a vitamin cseppeket,vitaminozott magokat, de semmi javulást nem látok, sőt, ugyanúgy hullik a tolla. Ugye ebben az állapotában még ne engedjem el....?
2011. szept. 20. 10:14
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát.. nehéz kérdés.. szerintem hívd fel az állatorvost, a telefonon ő tud ezzel kapcsolatban tanácsot adni.. ebben nem merek tanácsot adni, de ilyen viharos időben ilyen kevés tollal lehet, hogy még nem kellene.


Én az állatorvosi szakértelemre szavaznék.

2011. szept. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, megkérdezem az állatorvost!

Köszönöm a válaszaitokat!

2011. szept. 20. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!