Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Verebeket mivel lehet el...

Verebeket mivel lehet el ijesztegetni vagy kiírtani? Rengeteg van a házunk körül és nem lehet tőlük aludni.

Figyelt kérdés
2011. szept. 22. 12:52
1 2
 1/11 anonim válasza:
50%
Kiírtani???Semmivel, mert VÉDETT!!!
2011. szept. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
36%

te hülye vagy 1. válasszoló?:D

a veréb nem védett

a fecske a védett:D

2011. szept. 23. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
47%
Manapsá már télleg védettt de szinte senki sem tud ról de a kérdésre a cálasz gyjóóó légpuskával meg jóóó sok lőőszerrel megpersze a légpuska ojan kezében legyen aki el is találja................................... Valamikor régen nállunk is sok vol :D
2011. szept. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
25%

Légpuska, vagy patkányméreggel beszórt madár eledel.

De ne csodálkozz ha több száz döglött verrebetek lesz meg jó pár tucat döglött macska a környéken.XDDDDDDDD

Jó vastagon szórd be az egész környéket.

2011. okt. 20. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%

Használj füldugót!

Verebek miatt nem lehet aludni? Már Budapestről szinte teljesen eltűntek, és Te pedig irtanád? Igazán gerinces, állatszerető egyén lehetsz! Még van idő megjavulni. Sok sikert! És olvass egy kicsit az állatvédelemről, ha egyáltalán megy az olvasás!

2012. ápr. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Ismét egy pesti aszfaltbetyár állatvédő :)) SZeretem az ilyeneket. Gyere le nyáron kiadok neked ingyen egy szobát aminek az esőcsatornáinál fészkelnek ezek a dögök.

Amúgy lehet azért van annyi veréb a környéken, mert amit a baromfiak meg a többi állat elől (amit nyilván azért tartok, mert gyülölöm az állatokat) el tudnak enni azt máshol nem találják..... Ám nem gond, mert sokan panaszkodnak légpuskások, hogy lemez állatokon nem tudnak gyakorolni :D

2012. ápr. 26. 11:16
 7/11 anonim ***** válasza:

Így már értem, nem akartalak megbántani, tényleg budai aszfaltbetyár vagyok, itt se híre, se hamva a verebeknek. Nem gondoltam bele, nem írtad, hogy mi lehet

Nálad a gond. Csak azt hittem, egyszerűen zavarnak a verebek az alvásban. Pár éve egy szemét pasi a kéményén fészkelő gólyafiókákat fojtotta meg, mert zavarta a csipogás. Örülök, hogy Te nem vagy ilyen aberrált. Akkor inkább az elijesztés lenne a cél, nem a kiírtás, utána kérdezek, és ígérem pár napon belül írok.

2012. ápr. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Végülis igen, reggel hétkor érek haza fexem le, ezek meg akkor ébrednek. Ráadásul a verandánkra akarnak erőszakkal valamiért fészkelni és minden nap lehet seperni a tyuk tollat állat szőrt szénát amiből fészket akarnak rakni. Nem bántottál meg megszoktam, hogy itt mindneki okosabb a másiknál. :)) A gólya, fecske az ilyenek az mondjuk tényleg más.

Gólyák azok sajna tényleg fogynak. Van egy ember (nem tudom honnan melyik hivataltól vagy mi) ő évente egyszer végigjárja a falvakat gólya ügybe. Gyerekkoromtól fogva hozzánk jár be érdeklődni, hogy mennyi volt a szaporulat, láttunk-e elhullást stb.

Szóval ő szokja mondani, hogy egyre kevesebb a gólya.

2012. ápr. 26. 14:16
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem okosabb akartam lenni :( És megértem most már, hogy ha terhesek számodra, de nem a kiirtás a megoldás. Majd utána járok.
2012. ápr. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Okés. Várom a fejleményeket :)
2012. ápr. 26. 22:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!