Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Ezek milyen bogyók? Adhatok a...

Ezek milyen bogyók? Adhatok a papagájaimnak belőlük?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


2011. okt. 8. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
Az utolsó csipkebogyó, de én nem adnék egyiket sem. Nem kellene kockáztatni.
2011. okt. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem csipkebogyó, hanem madárberkenye. Ne add neki!
2011. okt. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nemrég voltam egy madárkiállításon és ott minden kalitka tetején/oldalára fűzve piros bogyók voltak és sok papagáj evett is belőle így gondoltam az utcán keresek és szedek én is a papagájaimnak. Amikor megkérdeztem egy tenyésztőt hogy milyen bogyók azt mondta madárberkenye. De ha az utolsó képen lévő bogyó a madárberkenye akkor a kiállításon nem az volt mert annak inkább az elsőre hasonlított a levele.
2011. okt. 8. 19:17
 4/7 anonim ***** válasza:
A képek alapján összehasonlítva a google-lel egyik sem tűnik madárberkenyének.
2011. okt. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

szia!


A legutolsó galagonya. Az biztos. A legelső meg madárberkenye. A középsőt nem ismerem, talán valamilyen cserszömörce faj lehet. Hasonlít a kertemben lévőre.


Sajnos, a madarakhoz nem értek, de a madárberkenyét minden madár megeszi, madárvédő bokor. Annak viszont nézz utána, hogy a papagáj eheti-e, mert ahhoz nem értek!

2011. okt. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
bocsi, elrontottam! A madárberkenye helyett madárbirset kellett volna írnom! Szóval madárbirs a legelső. Nekem is van a kertben, mivel MME tag vagyok, és sok olyan növényem van, amit megesznek a madarak télen.
2011. okt. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
berkenyét ehetnek a papagájok :)
2014. okt. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!