Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Merjek neki adni a mogyoróból?

Merjek neki adni a mogyoróból?

Figyelt kérdés
A papagájom magkeverékében nagyok sok mogyoró van így ha pár szem gombával fertőzött hiába dobom ki mert rengetek magra is átterjedt így olyan mintha a fertőzött mogyorót enné meg(vagy nem???). Tehát mivel így is úgyis eszik fertőzött magokat ha valamelyik mogyoró fertőzött a keverékben adhatok neki néha 1 szem mogyorót belőle?
2011. okt. 8. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
De miért eteted vele meg a rossz kaját úgy egyáltalán? Nem ki kéne válogatni a mogyorót belőle, hanem az egészet kidobni!!
2011. okt. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem lehet látni hogy melyik mogyoró fertőzött és melyik nem így nem tudom azt se hogy a keverék fertőzött-e.
2011. okt. 8. 22:39
 3/4 anonim válasza:
Szia, Én nem szívesen adnák neki olyan kaját ami lehet hogy fertőzött :S de te tudod mit adsz nekik viszont gondolj bele mint ha te lennél. Anyukád sütött 1 hete valamit amit neked minden nap adott vagy minden nap ettél belőle most megromlott. Te ugyan úgy eszel belőle mert még nem érzed majd csak ha megetted és megy a hasad... Anyukád meg tudta és adott neked szerintem utána rosszul érezné magát ha a fiát vagy lányát romlott kajával eteti.
2011. okt. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én se adnék nekik olyat amiben mogyoró van de nem tudok más adni nekik mert minden nagy papagáj kajában van mogyoró sőt már a hullámos, nimfa kajákba is tesznek. Ezért mind a 2 nimfám és a királyom is sajnos mogyorós magkeveréket kap. A kint tartott madaraknak még a 100%-osan fertőzött mogyoró,mag se árt de a szobában tartottaknak már a pár %-osan fertőzött is halálos lehet. Így a 2 nimfámat nem féltem mert őket amikor 20C-nál melegebb van mindennap kiviszem az utcára hámmal repülni de a királypapagájomat 1 éve 5 éves korában vettem így még nem elég szelíd/nem bízik bennem eléggé ahhoz hogy hámhoz szoktassam.
2011. okt. 11. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!