Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Láttatok már ilyen etetőt...

Láttatok már ilyen etetőt valahol, valamelyik állatkereskedésben?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam róla egy ismerőstől.. Középtermetű papagájoktól ajánlják, és kalitka oldalára akasztható. Állítólag rekeszekre van osztva, amikbe csemegéket lehet rejteni, és meg kell a papagájnak találnia a módját, hogy kinyissa a számára szimpatikus etetőrekeszt.
2011. okt. 17. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Itt vehetsz, bár drága:


[link]



[link]

2011. okt. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, ilyesmire gondoltam:/ De semmiképp sem szeretnék külföldről rendelni, sőt, ha nem muszáj, akkor Magyarországról sem neten keresztül.. (nincsenek jó tapasztalataim, de az országon belüli kereskedelemben még mindig jobban hiszek, már a postaköltség miatt is:) ). Ha esetleg árulnának valamerre, boltban, megköszönném a további segítségeket is!
2011. okt. 18. 09:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Nyugodtan rendelj, én is sokat rendeltem már. Az eladó minősítéseit is láthatod.


Én csak netről rendelek mindent, kaján kívül. Egyszer sem jártam meg. Nem tudom, miről beszélsz..

2011. okt. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem itt fogom kifejteni, de nekem elég, ha én tudom, miről beszélek:) A kérdésnél maradva a lényeg: itthonról szeretnék, ha valaki tud, és csak másodlagosan netről, ha lehet, elsősorban üzletből.
2011. okt. 18. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!