Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Egy hete vetem egy hulamos...

Zollo kérdése:

Egy hete vetem egy hulamos papagajt, nem eszik semifele zoldseget (murok, zeler stb. ) probaltam fot tojast reszelni neki de aszt sem eszi szoval semit ami vitamin szamara, csak a magokat eszi. Hogyan tudnam raszoktatni a zoldsegekre meg a tojasra?

Figyelt kérdés
2011. okt. 20. 20:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Egy hét után ne várj csodát.. Adj neki rendszeresen, különböző formában (pl. egyszer reszeld le az almát/répát/stb, egyszer ne, csak rakd be a rácsok közé, a tyúkhurt egyszer tedd etetőtálba, legközelebb akaszd fel egy kenderzsinórra a kalitba..), így szépen lassan kitapasztalod, hogy a madárkád milyen formában szereti a kajákat. Hidd el, mindegyik máshogy:D Ha megszokja a környezetet (egy hét nem elég, még ha úgy is tűnik.. még bizonytalan), utána fog enni rendesen. Nem mindent, nem minden formában, de ami megtetszik neki, abból fog enni.
2011. okt. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!