Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Meghalt a lány papagájom...

Meghalt a lány papagájom tegnap éjszaka? Az elmult napokban hasmenése volt! Én nekem ő volt a kedvenc papagájom ezért ugy döntöttem hogy a fiu mellé nem veszek párt hanem megpróbálom szelidíteni!

Figyelt kérdés
Tanácsokat szeretnék kérni mit hogyan mert még soha nem volt egy hullámos papagájom.
2011. okt. 21. 07:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Először is, a hímed nem betegedett meg?

Egy előzőleg párban tartott madarat nem tanácsos egyedül tartani, mert belepusztulhat a magányba. Ha már biztos vagy benne, hogy ő nem lett beteg, szerezz mellé egy párt. a kalitkát persze alaposan tisztítsd ki még ma!

2011. okt. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%

Mennyi idős a hímed? Ő nem fosik?

Én mindig mondom mindenkinek, de nem hisznek nekem, hogy madaraknál a hasmenés iszonyat veszélyes.

Kalitkát fertőtlenítsd ki mindenképpen!

2011. okt. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Nekem ma reggelre halt meg a lány papagájom :( Úgyan úgy fosott, ment ahasa, adtam neki gyógyszert, vittem állatorvoshoz, de nem segített rajta semmi, szegényke reggelre meghalt :( Én veszek neki mindenképp társat.
2015. ápr. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vagy rakj be addig egy tükröt neki ,amíg nem veszel másikat , én még anno 20éve azt csináltam , addig tökéletesen elvolt a tükörrel.
2021. okt. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!