Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Meg lehet szelídíteni Nimfa...

Meg lehet szelídíteni Nimfa papagályt?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom megfogni,mert mindig fúj rám,meg csíp.Elég régóta megvan.Én mindig beszélek hozzá.Még néha beteszek neki egy madárcsicsergős relaxot.Nagyon szereti,mert hallja a madarakat benne,és csicsereg.
2011. okt. 23. 13:10
 1/4 anonim ***** válasza:
24%
Papagáj. Nem Papagá"ly"
2011. okt. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kösz az értelmes választ.Ezért értelmesen pontozlak!:P
2011. okt. 23. 13:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha már régóta nálatok van, akkor csökken az esélye annak, hogy megszelídül.

Próbáld meg kézből etetni. Először lehet úgy is, hogy ketrecen kívül nyújtasz be neki valami ételt. Utána már be is nyúlhatsz a ketrecbe és úgy adhatod neki a falatokat. Ha már ez is megy, akkor már próbáld meg azt, hogy a kezedből egyen :)

De mivel már régóta nálatok van, nem tudom megfog-e szelídülni :S Próbálgasd, és ne siettesd.

Az én nimfám is így szelídült meg, de én már akkor elkezdtem szelídíteni, miután megvettük. Persze hagytam neki időt, hogy hozzászokjon az új helyhez :)

2011. okt. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot!"Megy a zöld kéz."
2011. okt. 23. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!