Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Bebarnulhat a hullámos papagáj...

Bebarnulhat a hullámos papagájnak a csőre ha sokszor neki megy a falnak?

Figyelt kérdés
Mert eddig kék volt a csőre de most hirtelen bebarnult.Tudom hogyha bebarnul a csőre a papagájnak akkor tojó és ha kék akkor hím!De az én papagájom hím.És ne írjatok olyat hogy állatkínzó mert nem tehetek róla hogy nekirepül a falnak.Meg a papagájomnak van egy párja(egy tojó)és sokszor csókolgatják egymást.
2011. nov. 6. 10:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem levedli a szaruréteget.
2011. nov. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem te nem a csőrére gondoltál hanem a csőre fellett a szarurétegre!Nekem is néha neki repülnek azt leesik nem tehetsz róla de igen kor fogd meg és nézd meg hogy nincs baja csak le fog jönni az szarúréteg:)szerintem mint az első mondott
2011. nov. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen arra gondoltam.
2011. nov. 6. 11:08
 4/7 anonim ***** válasza:
A papagáj nem csak a tollait vedli le, hanem a csőr feletti szaruréteget is. Azért barna, mert nem sokára levedli és újra szép kék színbe fog pompázni. Úgy hogy ne aggódj!
2011. nov. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A tojóknak is lehet kék a viaszhártyája fehér karikákkal az orrlyukak körül. Idősebb korukban általában bebarnul. Mennyi idősek?

Előfordulhat hogy 2 tojód van mert 2 tojó is ugyanúgy viselkedhet mint egy pár annyi különbséggel hogy ha párzanak terméketlen tojásokat tojnak tehát sose lesz fiókájuk.

De persze az is lehet hogy tényleg hím és csak levedli a szaruréteget.

2011. nov. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Fiatalok pár hónapja vannak kint a fészekből.
2011. nov. 6. 15:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez egy vedlés előtti állapot, nem hozható összefüggésbe a falnak repüléssel.
2011. nov. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!