Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Van biztos módszer arra hogy...

Van biztos módszer arra hogy hogyan állítsuk le a tojást egy egyedül tartott papagájnál? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Sok dolgot olvastam és a biztonság kedvéért mindig a leírtak szerint csinálok mindent hogy még véletlenül se kezdjen el valamelyik tojni. Tehát nem rakom úgy a dolgokat a kalitkában hogy a hátukat tudják velük simogatni, mindig csak 1 napra elég kaja van előttük és néha 1 max. 2 óráig éheztetem is őket, nem minden nap de sokszor többet vannak sötétben mint világosban és sose viszem túlzásba az olyan kajákat amik tojásra ösztönzik őket. Ma mégis tojt egy tojást az egyik papagájom. Van valamilyen biztos módszer amitől nem tojik több tojást?
2011. nov. 10. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Én különösebben nem tudom hogy lehet ezt leállitani de kaja mindig legyen előtte..
2011. nov. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha van neki bent odu akkor ved ki és tegyél be neki játékot vgay egy párt hozzá
2011. nov. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1 órája tojt még egy tojást.

Nincs odúja mert egyedül van. A kalitka aljában vannak a tojások.

2011. nov. 11. 21:43
 4/6 anonim ***** válasza:
ha kap csörkoptatót vgay főtttojást akkor azokat egy kicsit szüneteltesd és a tojásokat feltétlenül vedd ki.
2011. nov. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Muszáj sok kalciumot adnom neki mert ha nincs elég kalcium a szervezetében akkor is tojik csak lágyhéjú esetleg héj nélküli tojást amibe bele is halhat.

Több helyen is azt olvastam hogy ilyenkor tilos kivenni a tojásokat mert hiányérzete lesz és újra tojni fog.

2011. nov. 12. 21:55
 6/6 Jolina válasza:
Pont ez tortènt a mi kis Violànkal is. 3 tojàst rakott az oduba kakas nèlkul ès most kotlik. Azt hallottam 18nap mùlva ha nem kelnek ki a tojàsok, akkor otthagyjàk maguktòl is....Remèlem nem betegszik bele a sikertelensègbe....
2013. dec. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!