Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hol tudok varjút vagy hollót...

Hol tudok varjút vagy hollót venni?

Figyelt kérdés
A kérdésem nem vicc! Nagyon tetszenek ezek a madarak, sokat olvastam róluk. Tisztára beleszerettem! Hol tudnék ilyen madarat vásárolni? Illegális a tartása?
2011. nov. 11. 14:51
 1/6 WatsonSponge ***** válasza:
Nem hiszem, hogy tudsz. Igaz, nálunk nem védett állat a varjú, de vadon befogni és tartani hobbiállatként az törvénybe ütköző dolog. Tenyésztése pedig biztos, hogy nem folyik itthon. Szóval inkább ne, nem beszélve arról, hogy nem tudnád neki megteremteni a megfelelő körülményeket. Eleve egy költöző madárról beszélünk, és nem poénból repülget annyit a világban. Nekik erre van szükségük.
2011. nov. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!
2011. nov. 11. 15:00
 3/6 anonim ***** válasza:
az állatkertben 1 pár hollót 288 köbméteres röpdében tartanak
2011. nov. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha kiesik a fészekből akkor tedd vissza másnap menj ki oda ahol találtad és ha ki esik akkor az anya lökhette ki :( ilyen kor haza lehet vinni fel nevelni de szabadon kell engedni amikor már tud repülni és el tudja magát látni!Persze ez csak tavasszal lehetséges :)
2011. nov. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Már vittem be állatvédőkhöz kis gólyát, azt mondták hogy ezek a madarak ahogy a gólyák is a kisebbik gyengébb fiókát kilökik. Hova rakják fészkeiket? Itt valószínűleg nem fogok elmenni 1 mellett sem... Pesti vagyok :))
2011. nov. 12. 18:39
 6/6 Ajsa ***** válasza:
Amelyik fiókát te neveled fel el ne engedd!!! Ez egy marhaság. Nem tudod visszavadítani, ahhoz a fajtársaira van szükség, Nem fog félni az embertől és nem tud magáról gondoskodni. Ha szeretnél varjút vegyél. Nekünk volt. Meg szarkánk is. Szabadon voltak tartva, mindig visszajöttek. Én is most akarok varjút. Ha találok szóljak? Egy ismerősöm hollót tartott, mentett állat volt, és úgy vitte sétálni mint a kutyát, ott ugrált mellette az a hatalmas madár... :))
2012. márc. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!