Kezdőoldal » Állatok » Madarak » SÜRGŐS! Mi lehet a baja a...

SÜRGŐS! Mi lehet a baja a kakasnak? Nem eszik, csak gubbaszt egy helyben.

Figyelt kérdés
és mivel lehetne kezelni?hallottam vmi kakasport,de azt nemtudom hol lehet kapni.
2011. nov. 16. 14:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Miféle kakaspor? Ha beteg egy állat akkor a betegségnek megfelelően kell gyógyszer!
2011. nov. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy darazsat nyelt? Erre olyankor lehet gyanakodni, ha még 1-2 órával ezelőtt semmi baja nem volt.
2011. nov. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Megfázott, lehet. Érdemes levágni, legalább megeszitek, minthogy elpusztuljon, és a hus oda legyen. Állatvédő vok, de baromfi nem nagyon tud meggyógyulni
2011. nov. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Második vagyok:

egyetértek a harmadikkal, éppen ezért kár lenne bármivel "begyógyszerezni". Lábasba vele!

2011. nov. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bélgyulladása van, kakasport vehetsz az állatpatikában. (Nálunk falun a helyi gyógyszertárban is beszerezhető) Ha még csak pár napja gubbaszt akkor meggyógyul, de ha már egy hete akkor valószínű hogy csont és bőr szegény. Eben az esetben ne hagyd hogy tovább szenvedjen. Esetleg kokcidiózis vagy egyéb élősködő lehet a szervezetében, szerintem ne edd meg...
2011. nov. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Robi3232 válasza:
ha nem eszik és sak gubbaszt és tiszta fos a valaga akk májbajos én nem ajánlanám h megedd 1-2 napon belul eldagad a feje a lába elvékonyodik ellilul a taraja és annyi de ha már a 3-4 nap is éll ak nagy a valoszinusége h átment rjta de 5bol 1 esetbe van(10 éve tenyésztek állatokat)
2011. nov. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

a válaszokat köszi mindenkinek,most úgy néz ki jól van(egyelőre).csak azért voltam nagyon betojva,mert két kakasommal már ugyanez megtörtént,csak ők sajna elpusztultak :(

ők sem ettek,szinte nem mozdultak,kb egy hét múlva elpusztultak.

2011. nov. 18. 13:50
 8/8 anonim ***** válasza:
Tömjed meg... énis aztcsináltam egy tyúkommal kisárgult a taraja és nem tetű okozta.. megtömtem 2 héten keresztül és túl élte.
2011. nov. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!