Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A papagájnak fel kell foralni...

A papagájnak fel kell foralni a vizet mielőtt oda adom hogy igya?

Figyelt kérdés
Falun lakom, és kútból jön a víz, eléggé sárgás színe van, mi azt használjuk fözésre, meg ritkán de szoktunk inni is belőle. Forraljam föl neki fürdés meg ivás elött, vagy nem kell?
2011. nov. 21. 17:39
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
Igen, mivel az őserdőben is felforralják a papagájok a vizet, esetenként teát csinálnak belőle, majd egy jó társasággal elfogyasztják, megtárgyalva a nap eseményeit.
2011. nov. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Előzőnek igaza van, ezért fontos, hogy éjszakára odakészíts neki egy-két teafiltert is!
2011. nov. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

:D

Köszi, köszi.... de ahol ök eredetileg élnek ott kristálytiszta patakok vannak...

A bacik végett gondoltam, mert ugy hallottam hogy a sárgább vizben sok a bacilus, és a mienk eléggé sárgás... most akkor a válasz hogy adhatom forralás nélül is?

2011. nov. 21. 18:29
 4/10 Zolka99 ***** válasza:
forrald, attól baja nem lesz
2011. nov. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szerintem is forrald
2011. nov. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

és ti mit isztok?:D


szénsavmentes ásványvíz, vagy forrad fel, de várd meg, amíg teljesen kihűl

2011. nov. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A víz sárgássága szerintem nem bacitól van, inkább a vas/kén stb tartalom miatt, amin sokat nem segít a forralás, de ártani biztos nem árt.
2011. nov. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
igen ha nem akarod hogy megbetegedjen de nem a viz sargasaga miatt hanem a bakteriumok ellen mert ea nagy hofok megoli oket de a vizet forron ne add neki csakmiutan lehul ,de ha edzeni akarod azimmunrendszeret ne forrald fel csak ez mar kockazatos mert megbetegedhet,elpusztulhat
2011. dec. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én nem értek a papagájokhoz, de szerintem ha ti megisszátok akkor a papagájnak se lesz baja tőle.
2011. dec. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne adj neki kútvizet.
2012. máj. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!