Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Nem fog bajuk lenni? Több lent.

Nem fog bajuk lenni? Több lent.

Figyelt kérdés
Van 2 db 7-8 hónapos hullámos papagájom . Sokat foglalkozom velük , de nem szelidülnek meg ,ezért elakarom ajándékozni a tojóz (ő az ijedősebb). Nem fognak meghalni, ha mind a ketten egyedül lesznek, és nem lesz a közelükben egy másik papagáj? Féltem őket!!
2011. nov. 26. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem ne ajándékozd el egyiket sem csak azért, mert nem szelídek. nekem is van 4 mind olyan vad, hogy mikor berakom a kezem össze vissza marják mégse ajándékozom el őket
2011. nov. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Értem te csak azért tartod hogy fel üljön a kezedre ? Ha meg untad akkor meg nem is foglal foglalkozni vele? Nekem kettő van legjobb barátaim ha nem lennének szelídek akkor se adnám oda őket SOHASEM
2011. nov. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
KöSZ
2011. nov. 26. 13:02
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha a ti hejemben lennétek ti is ezt tennétek!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. nov. 26. 13:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne stresszeld feleslegesen szegényt csak azért mert nem szelíd. Inkább vegyél még egy kalitkát és tedd külön őket. Így külön tudsz foglalkozni mindkettővel és így már ha elég türelmes vagy meg fogod tudni szelídíteni mindegyiket. Amikor szelídek lesznek újra egyberakhatod őket mert a szelídségük megmarad.
2011. nov. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!