Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Otthon hagyhatom a hullámos...

Otthon hagyhatom a hullámos papagájomat hétvégére?

Figyelt kérdés
mert néha nem vagyok otthon és el sem vihetem
2011. nov. 27. 10:32
 1/9 anonim ***** válasza:
ha adsz nekik sok kaját!!!!!!!!!!!!!!!
2011. nov. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ez biztos?mert nem akarom viccnek venni
2011. nov. 27. 10:35
 3/9 anonim ***** válasza:
nem vicc már mi is hagytuk otthon. nekem is van 4 hullámosom
2011. nov. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

akkor jó mert nekem ez sokat jelent.

de ha pl. minden hétvégén muszáj elmennem olyan helyre ahova nem vihetem(kivéve nagyobb szünetekre)akkor is otthon hagyhatom ugye?

2011. nov. 27. 10:47
 5/9 anonim ***** válasza:
hát adjál neki sok kaját meg vizet!!!!!!!!
2011. nov. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
meg
2011. nov. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
önetető kizárva,ha biztosra akarsz menni, vagy egy kiló kajáűt kell betenned egy külön tálba
2011. nov. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Swenki ***** válasza:
Azért egy kiló kaja nem kell nekik, a hétvége csak 2 nap:) Pénteken ha jól feltöltöd az etetőjét az kitart nekik, de ezt te is látod, hogy mennyi magot esznek meg egy nappal, ezt az adagot ha megnöveled 3-4 szorosára akkor biztosan hétfőig kibírják :) De ha teszel be nekik pl sárga répát is, az nem fonnyad meg olyan gyorsan, még azt is tudják csipegetni. De kisállat kereskedésekben lehet venni fürtös kölest, és egyéb ilyen beakasztható termékeket. Akkor biztosan kibírják a hétvégét.
2011. nov. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

1 vagy több hullámosról van szó?????? A kérdésben egyről írsz de a válaszolók többről írnak.

Ha 2 vagy több akkor ha nagy a kalitkájuk és van elég kaja,víz a kalitkában akkor igen.

Ha viszont egyedül van akkor NEM. Esetleg csak akkor ha közel 1 méteres a kalitkája és rengeteg játéka és egyéb dolga van amivel el tudja magát foglalni de így se hagyhatod magára minden hétvégén csak néha. És fontos hogy hagyj szólni neki egy rádiót úgy hogy ne érezze magát egyedül de aludni is tudjon tőle.

2011. nov. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!