Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Tyúkom szemét megcsípte egy...

Tyúkom szemét megcsípte egy tyúk. Nem nagyon vészes de mit tegyek?

Figyelt kérdés
van1 tyúk ami folyton bántja az egyik fiatal tyúkom.ma arra lettem figyelmes hogy a bal szeme héját egy kicsit megnyújtotta.szemével nincs semmi csak a szemhéja nyúlt meg kicsit.mit tegyek?
2011. dec. 3. 09:16
 1/3 anonim ***** válasza:
azt a tyúkot ami bánt tedd külön valahogy...ne aggódj nekünk is csípte már ki fél szemű lesz de amúgy nem lesz baja :)
2011. dec. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de ennek a szeme még lát szerencsére.most az a kedvencem.ami meg csipkedi sokkal gyengébb nála, de hagyja magát a kedvenc tyúkom.kb 6szor nehezebb támadójánál, sokkal nagyobb a csőre mint a támadójáé, de mégis hagyja magát.még lát minden szemére, csak a szemháját húzta ki arra gondoltam hogy valami ''parasztmódszer'' van rá hogy gondozzam pl:valami borogatás vagy ilyen.amúgy a seb tiszta, jól van a kis jószágom.
2011. dec. 3. 14:06
 3/3 anonim ***** válasza:
hahajogos lessz akkor fujjal uvegport kozvelenul a szemebe es szerintem le kellvagni azt amelyk bantja mert ha nem arra leszel kenyszerulve hogy a labosba gyogyisd kedvencedet meg nekunk is egy pulyka kinyirt egy masikat azt a doglottet megfoztuk es levagtuk a verekedoset hogy ne verje el a tobbit es mikor a kes a nyaka kozelibe volt mar nem volt olyan bator nefelj de mar keso banat ez
2011. dec. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!