Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Nagyon hangos a hullámos papagáj?

Nagyon hangos a hullámos papagáj?

Figyelt kérdés
2011. dec. 9. 15:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Hangosabb, mint amilyen hullámos. ☺
2011. dec. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát éppenséggel szeretnek csacsogni... :)
2011. dec. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hangosak, de szerintem el lehet viselni. Legalábbis nekem 3 hullámos papagájom van és engem nem zavar, ha rikácsolnak velük vagyok egész nap, reggeltől-estig. De van akit zavar, a páromat pl. zavarja és amikor ő itthon van mindig ki kell vinnem őket egy másik helyiségbe...
2011. dec. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Erre a kérdésre nem lehet konkrét választ adni. Az én papagájom nagyon kedves, amíg alszom csendben marad, és amikor felébredek csak akkor csicsereg. elviselhető hangja van sőt szerintem még szép is. Minden szempontból ajánlom.
2011. dec. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
hangosnak nem mindig hangosak. De megálás nélkül csacsognak.
2012. dec. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem, sőt egészen kelles a hangjuk. Ha nem tetszik kirakod őket a teraszra jobb időbe legalább éri őket a levegő. Ha neked egy hullámos hangos, nem tudom egy nimfával mit kezdenél . Attól meg lehet süketülni :D
2015. máj. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem hangos. Naponta 5-6x csicsreg és többnyire csendben van néha annyit mond h : Szia Matyika vagyok! :D
2015. júl. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!