Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Amelyik hullámos papagájnak...

Amelyik hullámos papagájnak teljesen egyértelműen barna a viaszhártyája és 9 hónapos az tuti lány ugye?

Figyelt kérdés
2011. dec. 10. 10:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen. Ha kék lenne, hím lenne a papagájod neme.
2011. dec. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm a válaszodat.
2011. dec. 10. 11:49
 3/10 A kérdező kommentje:
És ha fehér a viaszhártyája akkor is lány?
2011. dec. 10. 11:49
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem, akkor albínó... :D


Ezt nem tudom, az viszont biztos, hogy az ivarérett példányoké kék, vagy barnás.

2011. dec. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Amelyiknek fehér a viaszhártyája az tényleg egy albínó madár. De ahonnan vettem már benn volt a fészekbe, úgy értem be-bejárogatott.
2011. dec. 10. 12:29
 6/10 anonim ***** válasza:

Az én kék színű tojó hullámosomnak volt már egy kis ideig fehér,barna is a viaszhártyája(most fehér-világoskék) de persze mindig van/volt fehér karika az orrlyukai körül.


hím:fiatal korban lila,rózsaszín utána kék viaszhártya

tojó:fiatal korban általában kékes viaszhártya(fehér karikákkal az orrlyukak körül) utána barna vagy kék fehér karikákkal az orrlyukak körül

2011. dec. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De neki kb. 5 hónapja fehér(ő is 9 hónapos). Én úgy olvastam hogy amelyik madár bemegy a fészekbe az tojó, mivel a hím nem jár be csak a tojó.
2011. dec. 11. 08:59
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha fehér a viaszhártyája akkor tuti tojó.

A hím is bejár az odúba de 9 hónapos hullámosoknak ne adj odút mert csak másfél évesen lesznek tenyészérettek.

2011. dec. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nincs benn, csak ahol voltak ott volt mert még nem választották el őket.
2011. dec. 11. 15:06
 10/10 anonim válasza:
Ha hamuszínű,fehér vagy barna akkor nőstény.Ha kék akkor hím. :) nekem mind kettő van.
2012. jan. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!