Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A kalitkában és nem kisebb...

A kalitkában és nem kisebb röpdében tartott papagájok közül csak kevés van jó kondiban vagy csak az én papagájaim lusták?

Figyelt kérdés

Mindegyik papagájomat minden nap kiengedem pár órára de maguktól nem repülnek sokat. Kijövetel után mindegyik repül pár kört és ennyi. Ezután általában az ágyamon vagy valamelyik kiülőn játszanak addig amíg be nem rakom őket. Ha valami miatt mégis repülniük kell nagyon hamar elfáradnak. Ez másnál is így van?

1-2 hónapja mindegyiknek megtanítottam hogy ha egy bizonyos szó kimondása után eldobom őket akkor bármi is történjen(leguggolok, odébb megyek,stb) repüljenek vissza hozzám. Mióta ezt csinálom sokkal aktívabbak(egyszer közel 1 óráig dobáltam a hullámosomat és még csak el sem fáradt) és ha nem is repülnek maguktól többet de sokkal többet mászkálnak.

Eddig el sem tudtam képzelni hogy hogyan képes ennyit repülni egy lakásban tartott papagáj fáradtság nélkül de most már szerintem az enyémek is tudnának ennyit repülni.

http://www.youtube.com/watch?v=5-An2rymVok

http://www.youtube.com/watch?v=supJbd63leU

Most akkor jó kondiban vannak vagy ez már túl jó??


2011. dec. 11. 16:03
 1/2 anonim ***** válasza:
A kis kalitka nem készteti őket repülésre. Gyakorlás hiányában pedig félnek a repüléstől, illetve nem érzik magukat biztonságban miközben repülnek.
2011. dec. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mit vársz tőlük? Egy kis kalitkában tengődnek, nem röpködnek folton, hamar kifáradnak. Te sem tudnád lefutni holnap a maratont!
2011. dec. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!