Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hány mg. Kaját eszik meg egy...

KovacsAdam kérdése:

Hány mg. Kaját eszik meg egy kis galamb?

Figyelt kérdés
Ami még csak pár napja kelt ki a tojásból.

2011. dec. 19. 15:37
 1/4 A kérdező kommentje:
naponta
2011. dec. 19. 15:38
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem adj neki annyit amennyit önszántából hajlandó megenni, nem hinném hogy túl lehetne etetni.
2011. dec. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ok
2011. dec. 19. 16:20
 4/4 anonim válasza:

Milyen kis galambról van szó?

csak azért kérdezem, mert fajtától függően gyorsabban illetve lassabban fejlődnek, de az én tudomásom szerint legyen az akármilyen faj nem eszik magától, tehát neked kell megetetned "megtömnöd" és itt már túl lehet etetni,én is neveltem már kis galambot, és tapasztalatom az volt hogy napi 2-szer reggel és este elég volt neki, de melegben itatni 3-szor szoktam. eleinte pépes könnyű kaját kell neki adni. nem könnyű egy kismadarat felnevelni,tapasztalatból mondom, volt hogy 3 árván maradt kis postagalambot etettem egyedül.

2011. dec. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!