Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Miért nem csipog a papagájom?

Miért nem csipog a papagájom?

Figyelt kérdés
3 napja vettem egy hullámos papagájt egy tenyésztőtől. Azóta meg sem szólalt. Egyszer krákogott egyet, mikor betettem a ketrecbe, de utána semmilyen hangot sem hallatott. Mi lehet a baja?
2011. dec. 28. 17:20
1 2
 1/16 bbence36 válasza:
elhagyta a csipogóját...ez sajnos sokszor megesik az ilyen fajtával..
2011. dec. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
ez komoly? és ilyenkor semmilyen hangot sem fog kiadni?
2011. dec. 28. 17:30
 3/16 A kérdező kommentje:
ilyet sehol sem írnak...
2011. dec. 28. 17:30
 4/16 A kérdező kommentje:
szerintem ez hülyeség, hogy elvesztette a "csipogóját"..
2011. dec. 28. 17:42
 5/16 anonim ***** válasza:

Hülyeség is.

1-2 hét kell neki mire megszokja a kalitkát, a szobát, az embereket és utána valószínűleg már fog csipogni.

2011. dec. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nah, végre egy értelmes válaszoló. Egyébként én is ezen gondolkoztam, meg azt is hallottam, hogy télen nem olyan aktívak, de biztos meg kell szoknia engem meg a kalitkát meg a környezetét!
2011. dec. 28. 18:06
 7/16 anonim válasza:
Meg ha nagyon sokáig van egyedül, akkor unatkozhat is, kell neki egy pár, ha még egyedül van.
2011. dec. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Megszólalt!! Épp egy filmet néztem vele, miközben csipogott egy csomót :DD egyedül tartom, de nagyon sokat foglalkozom vele, és ki is engedem repkedi
2011. dec. 28. 20:49
 9/16 anonim válasza:
Helyes, beszélni is meg lehet tanítani ha egyedül van. Viszont nagyon ragaszkodni fog hozzád/embertársaidhoz ha nincs papagáj párja, mert akkor titeket tekint "társaknak".
2011. dec. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Ez lenne a célom :) hogy minél jobban ragaszkodjon hozzám, és így egyre több helyre jöhetne velem, akár nyaralásra, és természetesen, mint véleményem szerint minden papagáj tartó ember, arra is törekedek, hogy akár csak egy szót, de ki tudjon mondani valamit.
2011. dec. 29. 18:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!