Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mi lehet a baj?

Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
van egy fiú hullámos papagájom. tegnap vettem észre, hogy a szeme alatti rész megvan duzzadva. néha a szeme is "elkezdett" könnyezni.? kérlek ne mondjátok mértnem hívok állat orvost. az itteni megbízhatatlan, máshol meg piszok drága és jelenleg nem állnuk a legjobban... van szemcseppem azt csepegtettem, kap vitaminokat de nemtudom ez mi lehet.. félek lefertőzi a tását. sokan mondják öreg.. korát nemtudom sajna.. ( vásárba vettük, tudom nem kellett volna, nem valami megbízhatóak, de eddig semmi ilyen problémája nem volt.) mi lehet a baj? :O
2011. dec. 31. 12:51
 1/6 anonim ***** válasza:
pontosan nem tudom a betegség nevét, De a galambjaimnak is volt már ilyen bajuk, ha van több papagájod akkor a beteget rakd külön, mivel ez egy fertőző betegség. (Nekem majdnem az összes galambom elpusztult benne.)
2011. dec. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Milyen galambjaid voltak? Lát arra a szemére amelyiknél van ez a "dudor" nekem egy öreg galambom kapta el de az túlélte általába a fiák pusztulnak el benne. A szájába nincs ilyen sárga penész?
2011. dec. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
én attól félek megvakul. mert néha olyas valami van a szeménél mint a hályog :S és valamikor nem reagál a mozgásokra. de csöppentek a szemébe és aztán rendbe jön. de a dudor nem megy lejebb...
2012. jan. 1. 15:47
 4/6 A kérdező kommentje:
és nincs a csőrébe sárga penész. és köszi a választ :) máris külön teszem őket. :) egy fiú meg egy lány papagájom van.
2012. jan. 1. 15:49
 5/6 anonim válasza:
lehet gyulladás vagy fertőzés is.Azt javaslom néha kamillás kendővel mosd meg a szeme kőrnyékét.Gyogyulást a papgájnak! :)
2012. jan. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! :) hál' istennek mára lement a daganata és kezd tisztulni a szeme :) remélem nem lesz ilyen többé. köszönöm szépen a segítségeteket:D
2012. jan. 3. 21:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!