Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogy beszéljem le róla?

Hogy beszéljem le róla?

Figyelt kérdés
Apukám galambászik. Nagyon szerette őket. De most valamiért el akarja adni a galambjait... Már sok kupát meg díjat nyert... :) Hogy beszéljem le róla????... Lécci segítsetek!!!! :'(
2012. jan. 2. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:

te:apa beszélni szeretnék veled

faterod: lökjed fiam.

te: a galambokkal kapcsolatban szeretnék pár hasznos mondatot javasolni.

faterod: mondjad nyugodtan.

Te:Nem tartom jó ötletnek eladni ezeket a díjnyertes példányokat, Nagyon sok időd ráment és szeretted ezt a hobbit. Örömöd láttad benne, most meg hirtelen eladnád? Ne tedd édesapám, kérlek szépen.

faterod: Fiam kell a pénz, felment a benzin ára és ez kihatott mindenre, Nem éri meg tovább foglalkozni a galambászattal még ha oly sok örömet is leltem benne!

Te: Tudom édesapám, ezért is szeretném figyelmedbe ajánlani a következő adatokat: 1 tál húsleves/525 ft

2 db rántott galambcomb 1315ft. Mi lenne ha levágnánk őket és nem lenne gond a húsra. így mindenki jól jár: neked is több időd marad, anyának se kell húst venni, nekem meg helyre áll az emésztésem. És a galamb húsnak nagy a vastartalma is és nagyon egészséges. Egy szó mint száz ÉDESAPÁM FŐZZÜK MEG AZOKAT A GALAMBOKAT.

2012. jan. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hány éves apukád? nem lehet, hogy nehezére esik már a sok munka velük? Mit szólna, ha azt mondanád, hogy szeretnéd te átvenni a tenyészetet, legalábbis nagyon sokat segíteni benne?
2012. jan. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Talán ez beválhat... :) Köszi a hasznos válaszokat!
2012. jan. 6. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!