Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Olyan papagájt szeretnék hogy...

Leduus kérdése:

Olyan papagájt szeretnék hogy én meg tudjam tanitani beszélni. Valami ötlet?

Figyelt kérdés
2012. jan. 10. 15:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hullámos papagáj hím. Egyébként annyit kell vele foglalkoznod, hogy gyakorlatilag hazaérsz a munkahelyedről/iskolából egész nap vele kell foglalkoznod, rengeteg idő és türelem kell ehhez.
2012. jan. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Jákó papagájok nagyon fogékonyak és gyorsan tanulnak...De tényleg sokat kell, sima nimfa papagájunk is tudott beszélni és egész szépen mondta a magáét. Általában mi mindig egy szót vagy mondatot tanítottunk neki, nem ám, hogy egyszerre 5... Ha nem vagy otthon mehet felvételről is amit megakarsz neki tanítani. Sok sikert.
2012. jan. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
köszii az ötleleteket...de nekem csak törpe papagájt engednek hogy legyen!!és azt is meg lehet tanitani??
2012. jan. 11. 15:46
 4/14 anonim ***** válasza:

A törpe nem hiszem hogy beszél de őket párban kell tartani és párban viszont tuti hogy nem tudod megtanítani.

A hullámosok hasonló méretűek és a tartásuk is könnyű. Tehát tökéletes kezdőknek és kellő kitartással,türelemmel beszélni is megtaníthatóak.

2012. jan. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 SFMBII válasza:

Helló Lédús.

Én azt tapasztaltam, hogy a jákó papagáj mindenféle különleges törődés nélkül is elküldött az anyámba.

Bezzeg amikor nem voltam ott, akkor mást sem tudott rebesgetni, csak a nevemet, szar lehetett az asszonykának, aki tartotta, jó munkát végzett a baromfi.


Egyszer alaposan pórul jártam, mikor a nyitott ajtajú fürdőben fürödtem a 'fáradságos éjszaka' után, s a leány már elment melózni. A papagáj olyan élethűen kezdett el 'emberi mértékkel' köhögni, hogy frankón azt hittem valaki besétált a lakásba...

2012. jan. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Jákót gyereknek,tapasztalatlan embernek nem ajánlatos vennie mert rengeteg mindenben eltér,nehezebb a tartása mint mondjuk egy hullámosé.
2012. jan. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
ara papagály! 1Millió/db
2012. jan. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Ha én kilóra szeretném venni mennyibe kerül?
2012. jan. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Vegyél inkább borzot. Az beszél, mos, főz, takarít. És nem beszél. Fontos.
2012. jan. 17. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
és egy arapapagáj kb. mennyibe kerül??
2012. jan. 19. 17:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!