Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Van egy kislany hullamosom es...

Zollo kérdése:

Van egy kislany hullamosom es szeretnek veni melle egy part, csak felek h nem-e lesznek tul zajosak? Mert a tesom es anyamek nem orulnenek neki.

Figyelt kérdés
2012. jan. 30. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:

de, nagyon hangosak, főleg a hím, kb egész nem jár a szája

sajnos ez ezzel jár, őket így kell szeretni, ha valaki hullámost akar tartani

2012. jan. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*egész nap
2012. jan. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyrészt kinek mi a hangos. Számomra nem hangosak, hangos tud lenni egy ara, egy kakadu, meg a traktor is, nekem ők kellemes alapzaj.

Másrészt: a hullámosnak társ KELL. Csapatmadár, kolóniában él, társválasztó. Ha nem hozol neki fajtársat, Te, vagy a családod valamely tagja lesz a kiválasztott, és ha nem vagy mellette eleget, hívni fog. Az is hangos... Ketten halkabbak, mint egy egyedül tartott unatkozó kamasz papagáj.

2012. jan. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nézd, én azt tapasztaltam, hogy egyedül is ugyanolyan hangos, mintha van egy játszótársa. Persze kinek mi a hangos, nekem nem hangos, a páromat viszont már zavarja.

Szóval a lényeg, mivel van már egy papagájod, ezért mindenképp vegyél mellé még1-et, mert úgy lesz boldog, ha van egy társa. A hangoskodás pedig nem lesz nagyobb, mint amilyen most!

2012. jan. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!