Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mikor tehetem ki a nimfáimat...

Mikor tehetem ki a nimfáimat a kerti röpdébe?

Figyelt kérdés
Tanácstalan vagyok,hogy milyen időjárási és hőmérsékleti feltételek mellett tegyem ki őket,pedig már voltak ottkin egy nyáron,de akkor nyár közepén vettem őket,és akkor is mentek ki.Védőházikójuk nincs,ahova elbújhatnának,ha hidegebbre fordulna az idő.Azt meg nem csinálhatom,hogy amikor csak 5 fok van nappal,akkor befogom őket.Segítsetek!
2008. ápr. 6. 12:12
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
bármikor kiteheted őket. nekem egész télen kint voltak és semmi bajuk nem lett.szívós madarak bírják a hidegebb időt is.nyugodtan tedd ki őket:)
2008. ápr. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én sem hidegben, sem pedig 30 fokban(tűző napra) nem teszem ki.

Amikor kellemes idő van csak akkor, gondolj csak bele nekük sem hinném hogy kellemes lenne a téli hideg illetve a nyári forróság.

2008. ápr. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Az utolsó hozzászólónak írom,hogy ha röpdébe rakom őket,akkor sem hidegben sem pedig melegben nem fognám be őket.Ha hidegebb van,akkor kapnak langyos vizet,ha meleg van,akkor pedig fürödhetnek.(legfejlebb akkor vinném be őket,ha tényleg nagyon hideg,vagy nagyon-nagyon meleg van).Anyu azt mondta,hogy szerinte még éjszaka hideg van ahhoz,hogy ilyen hirtelen kitegyem őket,mivel már megszoktak egy bizonyos hőmérsékletet.Mégegyszer köszi!

2008. ápr. 9. 17:40
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
igazad van ezzel a dologgal kapcsolatban hogy télen langyos víz nyáron medence. ezt így kell csinálni. és mostmár tényleg nyugodtan kiteheted mert már jó idő van most is ha eddig esetleg féltél. de mondom nekem kint voltak télen-nyáron és mindig nagyon jól érezték magukat. csak megfelelő környezetet kell biztosítani nekik(medence pl) és úgy jól érzik magukat. egyébként csak nimfáid vannak?
2008. ápr. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi!Anyummal megbeszéltük,hogyha vége lesz ennek az esős,szeles,(még jégesőt is mondanak!)időnek,akkor kirakom őket.Egyébként igen,csak 2 nimfám van.De előttük volt még egy pár zebrapintyem,akik nálam neveltek fel egy fészekaljat,de sajna elpusztultak!
2008. ápr. 10. 18:18
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem is nagyon sok madaram volt. több mint 30. nimfák,énekesmadarak,pintyek, hullámospapgájok.:)és épp most költenek:)
2008. ápr. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!