Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hullámos papagájom van és...

Hullámos papagájom van és egész szelíd már. Szabadon is a vállamra száll de úgy látom nem szereti ha simogatni akarom. Fél olyankor. Lehet hogy még nem elég szelíd? Vagy sosem fogja szeretni a simit?

Figyelt kérdés

2012. febr. 20. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a madarak annyira nem szeretik a simit. Nekem volt több hullámosom is,de a simit nem igazán szerették.
2012. febr. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nekem is volt egy nagyon nagyon szelíd hullámosom, de ha megfogtam, vagy simizni akartam, azt sose szerette

szerintem ne erőltesd, mert ezt nem fogja megszeretni

2012. febr. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez érdekes mert az enyém mindig is imádta ha simiztem bár én kézzel neveltem szóval lehet hogy ezért
2012. febr. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Hím, igazam van? A papagájok a hát simogatást úgy mond sexuális jelnek veszik. HA hím az egyed, érthető ha nem szeretne ilyet érezni, mert ugye a madaraknál a hím mászik a tojó hátára. Ha a madarat mégis tojó, akkor sincs semmi baj, csak ő se akarja ezt érezni. Az én hím papagájom sem engedi hogy a hátán simogassuk, ez általános. Valószínűleg sosem fogja engedni, de az is lehet, ha már évek multán kialakult a tökéletes bizalom, megengedi hogy megsimogasd.


(És elnézést a kifejezésekért a válasz első felében, de nem igazán tudok rá más szakszavakat.)

2021. okt. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!