Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mi lehetett ez?

Mi lehetett ez?

Figyelt kérdés
Most éjjel, kimentem mert a kutyák ugattak, és arra lettem figyelmes, hogy az egyik tyúkunk sikít( szó szerint, ilyet még nem hallottam), oda mentem 2-3 vascsővel, és felkapcsoltam a villanyt, ő ott feküdt az ajtónál félig nyitva volt a szeme, és kapkodta a levegőt, a többi tyúk körülötte állt, vannak patkányok mérgezzük is őket, vajon ők ölhették meg vagy valami a torkán akadt?
2012. febr. 23. 00:58
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Vidd el vagy hívd el az állatorvost hogy vizsgálja ki.
2012. febr. 23. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

A tyúkok ilyenkor alszanak, a sötétben összehúzzák magukat és amíg világos nem lesz úgy pihennek. Szóval ha napközben rendesen kapnak enni, kicsi az esélye, hogy éjjel nekiállt volna "nassolni", inkább megpróbálhatta elkapni valami. Bár én sem mondhatom 100%ra.

Valóban megnézhetné állatorvos, hátha meg tud állapítani valamit.

2012. febr. 23. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Ha a kutyák ugattak, lehet, hogy görény vagy róka kapta el, de a közeledésedre inkább kereket oldott. Bár ha sérülést nem láttál rajta, ez necces.
2012. febr. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Nincs sérülése!
2012. febr. 23. 13:56
 5/24 anonim ***** válasza:
Valószínűleg hogy egy róka vagy valami ragadozó vad akarta felfalni, de a legegyszerűbb hogy elviszed dokihoz és az majd okosabbakat mond.
2012. febr. 24. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Róka sem lehet, mivel ez 15 ezer fős város, ilyen kisváros, és nemvolt nyoma semmi kaparásnak, karámba vannak, még azon gondolkodtunk, lehet hogy a patkány kiejtette a mérget és felvette a tyúk!
2012. febr. 24. 15:40
 7/24 anonim ***** válasza:
Nyest!De ő a nyakra harap nézd meg jól a nyakát nincs-e harapás nyom-e!Én is az állatorvost ajánlanám!:S
2012. febr. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Ha az akkor tudok egy jó praktikát hogy el tünjön onnan örökre!:D Vegyél ilyen kis elemes rádiót és elem lámpát nem szeretik a zajt és a fényt xD Ez padláson jó:D
2012. febr. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Jah kapcsold be xD és tedd oda éjjelre be kapcsolva! 3-4 nap és el tünik onnan :D Ismerős volt ez a helyzett! :S
2012. febr. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Figyelj. Kérdezed mi lehet, próbáljuk megmagyarázni, hogy mi lehet, de mindenre az a válaszod hogy az nem lehet. Mondom, vidd el vagy hívd ki az állatorvost, neki tudni kell hogy mi baja a baromfidnak.
2012. febr. 25. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!