Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Van 2 hullámos papagájom,...

Van 2 hullámos papagájom, válaszoltok a kérdéseimre?

Figyelt kérdés
mibe rakjam a lágyeleséget?a poharat leboritptták.Kell nekik fészek a párzáshoz?mit tegyek az aljába?homok?forgács?mennyi idő mig hozzámszoknak?elöre is köszi :)
2009. jún. 6. 14:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia!A kereskedésben lehet kapni,a kalitka oldalára akasztható etetőt,azt nem tudják leszedni!(nem drága:kb 200Ft)Lehet nekik venni hullámospapgáj odút,ahol fészkelhetnek!Ennek az árát sajnos nem tudom.A kalitka aljára én homokot szórtam,amit szintén a kereskedésekben tudsz venni!Ez az emésztésük miatt is kell!A forgács nem jó,az a rágcsálok alá való.Azt,hogy mennyi idő mig hozzád szoknak?Ezt nehéz megmondani!Attól is függ,hogy mennyit foglalkozol velük,de a természetüktől is függ!
2009. jún. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

szija! az első feleletem ugyanaz.

Van egy olyan itató meg etető amit te a kalitka belsejéről felteszel és nem tudják leszeni.

valamit tehetsz be nekik és majd azt ők megoldják.Pl füvet vagy vmit.

mi ujságpapirt tetúnk alájuk de a tojó a szárnyával kicsapkodta az összes magvat szóval én ajánlanám a sódert.

2009. jún. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy mennyi idő után szoknak hozzád attól múlik, hogy mennyit foglalkozol velük. Bár én már hallottam olyat is hullámosnál, hogy rögtön a gazdája kezére szállt.


A lágy eleséget külön tedd a többitől (magoktól) kereskedésekben lehet kapni pl. a kalitka oldalára belülről felakasztható, téglalap alakú etetőket. Ha megnézed biztosan rájössz, hogy melyikre gondolok.


A párzáshoz nem nagyon értek, mert nekem csak egyedül van, hogy beszéljen. De ha jól tudom odú kell nekik, de hogyan kell úgymond elérni, hogy párosodjanak is azt nem tudom.


Forgács?: nem rágcsáló. Homok?: belélegzi, ami nem jó. Én úgy tudom a sóder az jó, bár volt ahol azt olvastam, hogy az sem a legjobb. Újságot szintén ne használj, mert attól mérgezést kap. Az sem gáz, ha nincs alatta semmi, de egy tálkába tegyél neki szerintem sódert.

2009. jún. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!